Přejít na obsah

Marttyho Černá paní


Doporučené příspěvky

musíš mít taky ve velkým TP zapsáno kolik je výška, pokud máš a máš homologaci na tom podvozku, tak není problém


já v TP mám uvedenou výšku při sportovních pružinách -35mm, a to mám originály..


takže můžu jít o těch 35mm dolů, pokud bych chtěl víc, musel bych nechat zapsat

Odkaz ke komentáři

Na golfu jsem měl komplet podvozek, pak jsem ho prodal a dal pružiny - přišlo mi to pak hrozně uskákaný, houpalo se to... Tak mám strach, aby se tak nehoupala i Octa, když bych dal jen pružiny. A zase - když bych chtěl jít dolů o víc jak těch 35mm, tak tlumiče by asi nadšený nebyly. Rád se svezu svižnějc, mám svou oblíbenou okresku s krásným povrchem, ale kolik takových u nás je... Takže nepotřebuju auto jako prkno, jde mi spíš o to snížení, ale aby zůstal zachován komfort a hlavně jistota za volantem a ne jak s tím golfem, kterej při přejetí nějaké příčné nerovnosti byl jak loď na vlnách...

Odkaz ke komentáři

já ti nevím, mě tyhle jejich origoš koncovky přijdou k ničemu... jedna zima a už s loupu na všech 4 laufech, uvidíme jak se povede reklamace... v létě to je ok...

s difuzorem to na FL vypadalo fakt pěkně, bez difuzuru to je dle mého hnus... na před fl to bude ještě horší, protože tam je černý plast a spodku nárazníku

 

post-24077-0-71432800-1392328587_thumb.jpgpost-24077-0-70760000-1392328637_thumb.jpg

IMG_20130510_145348.jpg

IMG_20130510_145333.jpg

Odkaz ke komentáři

jkohy - s těma měřákama ale měli nějaký problémy, že nebyly homologovaný/kalibrovaný nebo tak něco ne?

 

marekczek - to je pravda no, navíc co jsem se koukal na difuzory na předface, tak mi to přišlo spíš jak součást bodykitu na DTM, hodně hulvátský... Na faceliftovanou octu není co řešit, tam to s difuzorem vypadá parádně :)

Odkaz ke komentáři

Jak jsem psal, křídlo už je z lakovny doma. Teď tam povezu ještě nárazník. :( Mám v práci svůj flek na parkování - mezi sloupem a vyvýšeným kanálem - takže z boku mně to nikdo odřít nemůže. Ale dneska se to povedlo nějakýmu profíkovi aspoň zezadu, nevím, co tam kdo dělal, ale rýha přes celej zadek a zbytky modré barvy... :wallbash:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Páni kluci, tak jsem právě přijel domů od "doktora" - octa byla na diagnostice. A moc radost mi neudělala! :D To, že mi nefunguje parkovací asistent jsem si všiml i bez diagnostiky (na co, když mám zrcátka :D ), ale stejně to příjde opravit. :) Horší už je, že se mi nenaklápí xenony a sem tam mě někdo problikne, že oslňuju - to přijde opravit co nejdřív, nejspíš ještě tenhle týden. Ale co mě štve nejvíc, tak že se ukazují dva špatný vstřiky... :wallbash:

Odkaz ke komentáři

Jak říkám, na "parkovací pípák" nespěchám, stejně coufu na zrcátka a snad i líp než s asistentem. Oprava bude jen pro pocit, že je auto v pořádku. :) Spíš to naklápění - sere mě, když mě někdo oslňuje, tak nechcu ani oslňovat já, proto na tohle spěchám. A vstřiky zatím prý řešit nemám, tak budu věřit svýmu dvornímu mechanikovi. :) I když si je člověk jistější, když má auto na sto procent v pořádku. :)


No mají na to rok, než to propadne, tak nezbývá než doufat. :D Překročil jsi rychlost?

Odkaz ke komentáři

To je nejlepší, když znáš toho, kdo ti dělá na autě. :) U nás má chlapík dílnu u sebe doma, jen tak vlastně pro sebe a na melouchy, ale má ju komplet vybavenou (diagnostika, plnička klimy, přezouvačka, vyvažovačka...), všechno, co potřebuju, tak u něj najdu. A jeho normální práce je taky přímo v autorizovaným servisu Škoda v Kunštátě, díly kupuje přímo odtud... Není co řešit, navíc bydlí 5 minut chůze ode mě. :)

Odkaz ke komentáři

Tak to mas dobre ja si taky nestezuji auto jsem tam mel dvakrat a pokazde mi dali rapida na jezdeni zdarma apokud nechci tak ze me odvezou a auto potom privezou dily i praci maj levnejsi nez dva vetsi servisy a hlavne dily jsou original u minuleho auta mi tam u toho jednoho sevisu dvakrat soupli nejakou cinu a ja tam byl za pul roku znovu

 

Upraveno uživatelem jkohy
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...