Přejít na obsah

Box


škodik

Doporučené příspěvky

Dělám thaibox nějaký ten rok, škoda že nemám fotku v akci, budu jí muset někde najít, abyste se taky pobavili :D .

Teda spíš dělala jsem, v dubnu jsem byla na operaci kolena, tak se k tomu chci zase vrátit nějak zkraje příštího roku.

 

Tak kde je ta fotka ?

 

 

No ta jejich facka je podle me jen soucast promo ;) Ale jinak souhlas Chisorem, ze ty dva ten sport zabili, proste jejich box je NUDA ... proto je asi jasne komu budu fandit ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Jako proc ? Protoze ten jejich styl je proste naprosto o nicem pro divaka. To ti potvrdi kazdy fanousek boxu, aneb podivej se na vcerejsi zapas, dalo by se rict, ze oba Klitchkove jsou ted na vrcholu sve boxerske kariery, podivej na jejich zapasy a podivej na zapasy treba Mike Tysona, Lewise Lennoxa a dalsich kdyz byli na vrcholu. Proste to ted neni o tridu nudnejsi, ale o nekolik trid.

To si myslim, ze je taky dost velikej duvod, proc spousta lidi misto boxu zacla sledovat K1.

Odkaz ke komentáři

Na Kličkovy v současné době prostě nikdo nemá a hlavně se mi líbí že to maji v hlavě srovnané.Je pravda že bych byl asi naštvaný když bych musel zaplatit drahé vstupné a jit během půl hodky domů-to jediny by mě štvalo.Ten francouz ještě dopadl dobře...zaslouží si to za ty jeho kecy před zápasem ;)

Odkaz ke komentáři

Tak to ja netvrdim, ze na ne nekdo ma, jen mi proste vadi ten jejich nudnej styl. A tak to je kazdy zapas. Jedine co by momentalne mohlo byt zajimave, by byl souboj mezi nima, ale na to sou zas moc velky sragorky, aby do toho sli. Jinak ten francouz byl proste srac, kterej navic ani nebojoval, jen se kryl, doufal, ze moc nedostane a pak se radsi nechal zavcasu napocitat, nez dostane pres hubu. A tydle kecy pres zapasy maj vsichni ... prilaka to vic divaku atp.

Odkaz ke komentáři

Tak jsem po tom minulém zápase Chisora - Kličko tajně doufal že třeba tenhle bude stejný ale tragédie nic víc! Po pár vteřinách bylo jasný jak to dopadne - rozhodí mu ten jeho slavnej kryt rána a konec a přesně tak to dopadlo... :(

 

Chisora byl dobrej nedal nic zadarmo ten se mi líbil :palec:

Upraveno uživatelem KOKYN
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 5 týdnů později...
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...