Přejít na obsah

Nárazník O1RS - aktualizace


LadikRS

Doporučené příspěvky

Na prodej je ten druhý poničený nárazník. Fotky jsou v příspěvku níže, viz http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=23513&p=1487197

 

Na třetí fotce je vidět prasklina u spolujezdcovy mřížky(prasklo i spodní uchycení přičky v otvoru pro mřížku, které je vidět kus na fotce). Na čtvrté fotce je vidět vyražený kus u řidičovy mřížky. Ještě mi přijde, že spolujezdcův bok u lemu nárazníku je o něco více prohnutý dovnitř.

 

Cenu nedokážu odhadnout, ale třeba 1000Kč. Osobní převzetí Kralupy, Praha.

 

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=153579

Upraveno uživatelem LadikRS
Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o měsíc později...

Údajně měl být jen odřený. Což je, ale potom je vpředu prasklý(ale zavařit by to mělo jít) + vyražený kus plastu(není to skrz, vypadá to, jako by první vrstva chyběla nebo jak to nazvat). Nebo možná je na tom jenom taková vrstva barvy. Já bohužel momentálně možnosti na opravu nemám. Mám přednější věci :)

 

Během týdne to mohu zkusit nafotit.

Upraveno uživatelem LadikRS
Odkaz ke komentáři

Údajně měl být jen odřený. Což je, ale potom je vpředu prasklý(ale zavařit by to mělo jít) + vyražený kus plastu(není to skrz, vypadá to, jako by první vrstva chyběla nebo jak to nazvat). Nebo možná je na tom jenom taková vrstva barvy. Já bohužel momentálně možnosti na opravu nemám. Mám přednější věci :)

 

Během týdne to mohu zkusit nafotit.

 

 

 

Dobrý den, tak to by nebyla ta oprava tak hrozná, mohl bych Vás tedy poprosit o nějaké fotky toho nárazníku ? Můj email je Motloch2@seznam.cz když bych byl schopný si to podle fotek opravit tak bych si jej od Vás zakoupil :) a drůhá věc je kolik by jste si za něj představoval :) děkuji za odpověd Motloch.

Odkaz ke komentáři

Přidávám slíbené fotky.

 

Na třetí fotce je vidět prasklina u spolujezdcovy mřížky(prasklo i spodní uchycení přičky v otvoru pro mřížku, které je vidět kus na fotce). Na čtvrté fotce je vidět vyražený kus u řidičovy mřížky. Ještě mi přijde, že spolujezdcův bok u lemu nárazníku je o něco více prohnutý dovnitř.

 

Cenu nedokážu odhadnout, ale třeba 1000Kč. Osobní převzetí Kralupy, Praha.

 

 

post-31880-0-75467800-1404038942_thumb.jpg

post-31880-0-90806300-1404038969_thumb.jpg

post-31880-0-36200000-1404038986_thumb.jpg

post-31880-0-67768600-1404039001_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...