Přejít na obsah

Vůbec netáhne!


Doporučené příspěvky

Zdravím,mám tdi 81kw 2001, dneska ráno jedu do práce a asi po 5 kilometrech jízdy předjíždím, přidám a ono skoro nic....je to jak sdi 40kw. Sem se díval za sebe a nehulí. Nějaký čas předtím jsem sledoval, když sem měl tak 1200ot a přidal sem ,tak auto trochu cukalo a dělalo to čím dál víc, pokud sem více přidal. a u dvou tisíc to přestalo. neví někdo co to bude? Mně napadla váha vzduchu....žádná kontrolka se mi nerozsvíltila ani. Asi mě z toho klepne, mám jet za týden na hory.

Odkaz ke komentáři

Presne minimalne jednou tydne udelat takovej 10km rychlejh a to poradne az do omezovace teda skoro na 5 tisic.

 

Nevym jak se Vam v cesku takove problemy mohou stavat, mate dalnice mate dobre rovne silnice, a to znamena ze relativne bezpecne muzete to auto protahnout gdy koliv se Vam bude chtit. :o Prave na dalnici se to nejlepe samo-cisti, plyn na podlahu a jet maximalkou treba minutku-dve trosku to odkouri a pak je auto jako znovu zrozeno. Ja tady u nas nedokazu udelat vic jak 160 a hned zatim brzdit a to mam jednu nohu v rakvi :palec: , a jak vyme 160 neni dostacujici aby se ten motor pekne ocistil!

 

Takze, zahrejes poradne motor, a pak na plnej plyn. Pokud to hodi do nouzaku ohlad turbo, vipni a pak zase a to jeste vic (zpravidla ne zapina nouzak dvakart za sebou ;) ) takze poradne slapni a neboj se nic tim nepokazis!

Odkaz ke komentáři

to si sam neudelas, turbo se musi vyndat a pak poslat lidem, kteri se na to specializuji a maji dobry reference :D jinak se ti muze stat, ze to budes za par mesicu znovu a to je na prd, kdyz se to neudela poradne

Odkaz ke komentáři

Tak sem dneska jel a pořádně to protáhl a bylo to pořád dobrý, do nouzáku to nespadlo. tak ted nevím. Mám jet na tu diagnistiku..bude to tam napsaný od toho minule?? A ještě se chci zeptat, když stojím, je to teplý a přidím trochu a otáčky se vrací na volnoběh, tak to tak od 1400 do volnoběhu jak kdyby zacinká,(jak zvoneček:)) nebo nevím jak to popsat. neví někdo co by to mohlo být??

Odkaz ke komentáři
Tak sem dneska jel a pořádně to protáhl a bylo to pořád dobrý, do nouzáku to nespadlo. tak ted nevím. Mám jet na tu diagnistiku..bude to tam napsaný od toho minule?? A ještě se chci zeptat, když stojím, je to teplý a přidím trochu a otáčky se vrací na volnoběh, tak to tak od 1400 do volnoběhu jak kdyby zacinká,(jak zvoneček:)) nebo nevím jak to popsat. neví někdo co by to mohlo být??

Že by setrvák? :D

Odkaz ke komentáři
Kurna kolik simptomu ma ten setrvak?

 

Mne to na volnobeh bouha, pri startovani zatrese komplet interierem jako by tam ani nebylo uzloeni motoru, a pri nizkih otackah cukne za jizdy a podobne a vsihni mi rikaji ze je to setrvak.

toto me to dela taky cca... startuju a zaklepe to trochu autem... ale ja mam ATD jednohmotu spojku takze u me to bude mozna ulozeni

Odkaz ke komentáři

Chlapi, ještě jeden poznatek. Sem někde na vw fóru četl, že má někdo podobný problém jak já a že měnil taky elektromagnetický ventil N75. A že mu při 1500ot zvonil. Mně tam taky něco zvoní, když přidám a vrací se to na volnoběh kolem těch 1400ot a nevím co to je. Že by to bylo ono ten ventil??? A chci se zeptat, ketrý to je? Mám tam dva podobné vedle sebe. Jeden s bílou čepičkou a druhý s černou....asi ten s tou bílou ne??

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Guest suprpetan

Ahoj,mám problem. :palec: Při prutkém sešlápnutí plinu,tedy max.akceleraci v niších otáčkách okolo 1500 až 2200 motor rezonuje nebo chvjeje přenáší se to do kasle všechno jsem prolezl a nikde nic turbo maká vše ok. Porádí někdo.dík

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
Ahoj,mám problem. :palec: Při prutkém sešlápnutí plinu,tedy max.akceleraci v niších otáčkách okolo 1500 až 2200 motor rezonuje nebo chvjeje přenáší se to do kasle všechno jsem prolezl a nikde nic turbo maká vše ok. Porádí někdo.dík

SETRVÁk !!!!!!!!!!!!!!!! to víš dvouhmota :smich:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...