Přejít na obsah

záslepka místo vložky zámku...


Pajda077

Doporučené příspěvky

Ahoj mám rozbitou vložku a než abych kupoval novou a měl dvoje klíče tak mě napadlo jestli není záslepka místo ní abych v případě že mi nepůjde dalkove odemknout tak abych tu záslepku vyndal i když budou dveře zavřené(zamklé) Myslíte že jdou otevřít dveře zamčené po vyndání záslepky a pomocí vercajku šroubováku něco odjistit a dveře se otevřou?Nebo jaké vidíte jiné řešení děkuju

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Záslepka se zajišťuje takovým zajišťovacím kroužkem, který je uvnitř dveří a pomocí šroubku, který je na tom kroužku (torx) se stáhne. Na ten šroubek se dostaneš z boku dveří, když odděláš takový gumový špunt :) . Jak ale čtu, tak tím šroubkem asi točíš a nic to nedělá, tak je pravděpodobně rozbitý ten zajišťovací mechanizmus. Stává se, že když hodně vytočíš ten šroubek, tak jedna půlka toho kroužku spadne do dveří a pak je nutné rozdělat dveře, část toho kroužku najít a složit dohromady, ale jak to netuším, protože s tímto ještě zkušenosti nemám, já jsem vždy ten šroubek povolil jen tolik, kolik bylo potřeba... :)

Odkaz ke komentáři

Záslepka se zajišťuje takovým zajišťovacím kroužkem, který je uvnitř dveří a pomocí šroubku, který je na tom kroužku (torx) se stáhne. Na ten šroubek se dostaneš z boku dveří, když odděláš takový gumový špunt :) . Jak ale čtu, tak tím šroubkem asi točíš a nic to nedělá, tak je pravděpodobně rozbitý ten zajišťovací mechanizmus. Stává se, že když hodně vytočíš ten šroubek, tak jedna půlka toho kroužku spadne do dveří a pak je nutné rozdělat dveře, část toho kroužku najít a složit dohromady, ale jak to netuším, protože s tímto ještě zkušenosti nemám, já jsem vždy ten šroubek povolil jen tolik, kolik bylo potřeba... :)

 

Konny dík moc! teď ještě zjistit číslo dílu a hurá na věc... ...vube tam ten kroužek nemám :-( objednaval sem kvuli tomu celou kliku a tam není taky... Jinak co ten sraz v PV???piš kdyžtak do zprávy

Odkaz ke komentáři

 

Konny dík moc! teď ještě zjistit číslo dílu a hurá na věc... ...vube tam ten kroužek nemám :-( objednaval sem kvuli tomu celou kliku a tam není taky... Jinak co ten sraz v PV???piš kdyžtak do zprávy

 

Nemáš zač, snad se ti to brzy podaří opravit ;) . Jinak co se týká srazu v PV, tak rád se ho zúčastním, ale s termínem zatím nevím.... :( Teď hodně lidí jezdí na dovolený apod. , tak si myslím, že by to bylo nejlepší nechat na srpen. Ono by chtělo, aby se k tomu vyjádřili i ostatní co by chtěli přijet, jen se o tom založeném téma asi moc neví... :(

 

aaaa tady se neco chysta v PV dejte pak vedet diky :palec:

 

JJ Mišo, chystá se 2. sraz v PV, jinak tady je o tom založené téma http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=23878 ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak já už jsem na to přišel je to triviální ale než na to příjdeš tak docela trvá....drží v klice jen ho tam nasadíš do drážek. ... nejlepší je sundat kliku a jen ho zaháčit..i když bych to ted už dokázal i když bude klika uvnitř...ale lehce se stane že zase spadne tak musíš mít klidné nervy;-)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...