Přejít na obsah

Moje zelená Jaruška


Doporučené příspěvky

Tak kamarádi první bednička je kompletní ;) a teť mám problém jak ten woofer usadit.Ale asi vyhraje varianta č. 1 ,protože chci nechat udělat z 3cm plexi koš který bude podsvětlený (samo že do zelena)a do toho vygravírovane logo atd. ;)

post-48-1248773339_thumb.jpg post-48-1248773349_thumb.jpg

Covece uprimne ten koberec je hroznej. Proc sis nekoupil original kufrovej do Skudky? V cene by se to uz ztratilo... :palec:

Odkaz ke komentáři

Všechno se to začína pěkně vybarvovat ,dnes jsem si objednal napájecí kabel a nějaké drobnosti pro tu mou muziku ať to stihnu než přijede Badys z té dovolené :P pak už jen sehnat to CD Pepíčka Zímy ;) a ještě mu seženu EVU a VAŠKA ;) ať si to kluk užije no ni :palec: ;) ;) .A taky mě přišla ta flešovací jednotka motoru ,tak až ji TDIfun připraví tak jdu dodělat na ten větší cooler a ten zbytek.

Odkaz ke komentáři

A když rachot tak pořadnej :D ,toto bude v předních dveřích ;) ,ještě musím dodělat kapličky.Už jen je vytmelit a přeláknout a mužeme montit.Teda pokud příjde konečně ten silový kabel pro ty moje 3 drobečky :lol: (zesáky).Protože jinak už je všechno doma,to jsem ani netušil kolik těch drobností bude třeba a ty pálky za ně taky nejsou nejmenší :) .

post-48-1249901393_thumb.jpg :palec:

Odkaz ke komentáři

To stribrne oramovani vyskacku tak nechas ? nebude to trosku rvat do oci v tvem sikovne vymazlenem interieru ? neni lepsi to nacpat do puvodnich trojuhelniku ?hrat to bude stejne, a aspon to nikoho nebude lakat jak bude v noci s baterkou smejdit okolo auta :)kazdopadne 150RMS v prednich dverich je dost, tzn vyhraj si s tlumenim :) jinak ti budou skakat i okynka v listach.

Odkaz ke komentáři

Dnes přišly poštou ty napájecí kabely pro ty mé zesáky. Česká pošta se zase vyznamenala odesláno 13.8 jako OBCHODNÍ BALÍK a došlo to až dnes to je 17.8 tak to je šupa a poštovné 149Kč .Ale hlavně že je to doma ty kabely bylo poslení co mě scházelo abych mohl začít skládat to co dělá DUC DUC :) :) . Ale když jsem ty kabely rozbalil tak jse měl dojem že jsou to 3/4'' hadice na vodu :o :P . Jinak mi poslal sz TDI fun že mám připravenou tu novou řídící jednotku motoru tak že můžu dodělat i ten motor(předělání svazku motoru)a veký cooler a čidlo tlaku turba. A potom to u TDI funa dát na novou válcovou brzdu ať to trošku Zdenda doladí.A konečně budu vědět na čem jsem :P :lool: :lol::palec:

post-48-1250528204_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Neználek
Odkaz ke komentáři
Tak dnes jsem koupil tu MDF desku a nechal jsem nařezat prozatím jen ozvučnice pro oba woofery a dal je dohromady zítra ještě musím vyřezat ty díry a mužu to prubnout. Včera odpoledne jsem si udělal výlet do Hněvotína za Fancarhifim na konzultaci a poradu a při jednom jsem pokecal s Milanem II ,příjemně strávené odpoledne.Při cestě na novém úseku za Bělotínem jsem to trošičku protáhl ale hlavně jsem nafotil jak je spotřeba a otáčky a rychlost s tou Fabiackou převodovkou.A na zpateční cestě jsem zkoušel maximalku ale pořád se tam někdo motal tak jsem se dostal na 225km podle budíků.

 

Pěkná práce na audiu :( bral bych taky, do budoucna.

BTW. nejezdi mi 200km/h za barákem :o

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...