Jump to content

ritchie

OctaviaClub
 • Posts

  144
 • Joined

 • Last visited

Kontakty

 • Website URL
  http://

Recent Profile Visitors

2,161 profile views

ritchie's Achievements

0

Reputation

 1. Platí ještě nabídka? Měl bych zájem o jeden kus.
 2. No kluci, oba stárnem a oba se máme dobře. Octa je věkem před důchodem ale duší mladá,tak jako já.
 3. Tak máme za sebou 22 let a pořád v plné síle.
 4. Tak po dlouhé době návštěva servisu v Třebotově,ale ne na měření výkonu ale na opravu padlých ručiček-prvně po 20ti letech.
 5. Tak už došlo i na mě, po 20ti letech provozu začínají padat ručičky.Najde se někdo šikovný Kladno a okolo? Dojedu Praha,Beroun..... Díky.
 6. Jo Martine Supíka máš luxusního.
 7. Ahoj Dakie,nojo,znám. A co Baurak,Neználek,Hrabě ferneti.....a další stará garda. Kdepak jim je konec? Dudu muset zase zajet na Oct. sraz a pokecat. Když mě se to termínově kreje za srazem trosek a to je jiná prdel,jen s tím dojet na sraz do krkonoš. To je adrenalin. Jinak na Oktě mám 210 tis.a jede pořád jak divá-trysky Sprint. Tak díky za reakce,kluci.
 8. Jelikož tu mám poslední příspěvek starý 2 roky,tak něco malého dodám. Téměř všichni lidi co jsem znal z fora jedničkových oct.jsou už dávno na dvojkách,trojkách nebo meďácích tak já tu zakys. Grafitka pořád stojí v teplé garáži ,páč mam služ.auto ale v létě vyráží na tůry. No je jak nová,jede jako hovado a já si ji prostě nechám. Poslední dobu jsem na ni ani nešáh,sotva sem tam umyl. Má 19 let původní náplň v klimě a pův.komplet výfuk. V roce 2017 jsem dal přelakovat podřený př.nárazník a preventivně vyměnil chladič.Toť je veškerá má péče,budu se muset trochu polepšit.
 9. 1.9 TDi za 18 let 205tis.
 10. Prodám kapacitor US Blaster viz foto. Je bez závad,úchyty v pořádku+ nabíjecí kablík k tomu. cena 1.000kč. Kladno,731196494.
 11. Ten žlutý je původní ale z druhé strany je roztavený po aktivaci. Ten černý je od spolujezdce taky po aktivaci,vypadá O.K a navíc mě pasuje do nového bagu. Ale má odpor na jiném koliku a jde tam strčit v obou směrech,což otáčí polaritu,což mě děsí.
 12. Starý bag s kabílkem vedle nový bag.
 13. Ahoj všem. Potřebuji radu. Měnim bag volantu konektor je zničený a mam nový bag bez kabílku. Sehnal jsem jiný který pasuje ale jde nasadit oběma směry,což mění polaritu. U starého byl odpor na pravém kolíku a u nového kablu na levém. Jde mě o to jestli bagu vadí kde je plus--minus. O1 r. 11/99 Face palubka a volant. Díky.
×
×
 • Create New...