Jump to content

ritchie

OctaviaClub
 • Content Count

  142
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutrální

About ritchie

 • Rank
  rocková šelma

Kontakty

 • Website URL
  http://

Recent Profile Visitors

1 276 profile views
 1. No kluci, oba stárnem a oba se máme dobře. Octa je věkem před důchodem ale duší mladá,tak jako já.
 2. Tak máme za sebou 22 let a pořád v plné síle.
 3. Tak po dlouhé době návštěva servisu v Třebotově,ale ne na měření výkonu ale na opravu padlých ručiček-prvně po 20ti letech.
 4. Tak už došlo i na mě, po 20ti letech provozu začínají padat ručičky.Najde se někdo šikovný Kladno a okolo? Dojedu Praha,Beroun..... Díky.
 5. Jo Martine Supíka máš luxusního.
 6. Ahoj Dakie,nojo,znám. A co Baurak,Neználek,Hrabě ferneti.....a další stará garda. Kdepak jim je konec? Dudu muset zase zajet na Oct. sraz a pokecat. Když mě se to termínově kreje za srazem trosek a to je jiná prdel,jen s tím dojet na sraz do krkonoš. To je adrenalin. Jinak na Oktě mám 210 tis.a jede pořád jak divá-trysky Sprint. Tak díky za reakce,kluci.
 7. Jelikož tu mám poslední příspěvek starý 2 roky,tak něco malého dodám. Téměř všichni lidi co jsem znal z fora jedničkových oct.jsou už dávno na dvojkách,trojkách nebo meďácích tak já tu zakys. Grafitka pořád stojí v teplé garáži ,páč mam služ.auto ale v létě vyráží na tůry. No je jak nová,jede jako hovado a já si ji prostě nechám. Poslední dobu jsem na ni ani nešáh,sotva sem tam umyl. Má 19 let původní náplň v klimě a pův.komplet výfuk. V roce 2017 jsem dal přelakovat podřený př.nárazník a preventivně vyměnil chladič.Toť je veškerá má péče,budu se muset trochu polepšit.
 8. 1.9 TDi za 18 let 205tis.
 9. Prodám kapacitor US Blaster viz foto. Je bez závad,úchyty v pořádku+ nabíjecí kablík k tomu. cena 1.000kč. Kladno,731196494.
 10. Ten žlutý je původní ale z druhé strany je roztavený po aktivaci. Ten černý je od spolujezdce taky po aktivaci,vypadá O.K a navíc mě pasuje do nového bagu. Ale má odpor na jiném koliku a jde tam strčit v obou směrech,což otáčí polaritu,což mě děsí.
 11. Starý bag s kabílkem vedle nový bag.
 12. Ahoj všem. Potřebuji radu. Měnim bag volantu konektor je zničený a mam nový bag bez kabílku. Sehnal jsem jiný který pasuje ale jde nasadit oběma směry,což mění polaritu. U starého byl odpor na pravém kolíku a u nového kablu na levém. Jde mě o to jestli bagu vadí kde je plus--minus. O1 r. 11/99 Face palubka a volant. Díky.
 13. Na inzerci jsem koupil použité velké brzdiče i s těhlicema-bez nich to nejde za 2 tis. Ale dal mě k tomu novou sadu brzd. pístků+gumičky a prachovky do brzdičů. No a bez nových kotoučů 288 a desek to samo nejde. No a další investice je už na každém jedinci. Vše opískovat,natřít,nová ložiska FAG,hadice,tlumiče,čepy,hor.uložení,puky,náboje............ Prostě chtěl jsem mít tu nápravu komplet před Bulharskem.
 14. Další a jediné náklady po rozvodech bylo vyřešit horší teplé starty. Koupil jsem novou baterii s vyšším startovacím proudem což splňuje Exide. Výsledek nula.Vyčištění starteru taky nepomohlo-má svý léta,tak jsem investoval do nového Valeo 11 zubů-2kw. Výsledek je ohromující-starty teplé i studené na drc. Právě jsem zjistil že mam propadlou technickou,tak jdu zjišťovat kde si necham túrovat motor.
×
×
 • Create New...