Přejít na obsah

Dverove kontakty


Guest Andrew

Doporučené příspěvky

a jde ta RJ ve dverich zamenit se soudednimi dvermi? treba prohodit zadni RJ ve dverich mezi sebou? nebo tam bude problem s levou ci pravou stranou?

Čéče, to nevim, ale řekl bych, že by to mohlo jít. Oboje zadní dveře (ať už máš el. okna nebo ne, malej reprák ve dveřích u kličky nebo ne) mají stejný funkce a fungujou stejně. I řídící hlavní jednotka (třeba při zamykání a rozblikání diody na dveřích řidiče) čeká na signál čtyř dveří, zda je zamčeno, nemyslím, že by rozlišovala pravý/levý a tak. To je zas jen rozdíl na palubce signalizace otevřených dveří a to rozpoznává sppínačem dveří, takže mysim, že by to mohlo jít. Ale hlavně, rozeber to zkus to, za to nic nedáš.

Odkaz ke komentáři

to vim, ktere dvere blbnou, jen vylucuji moznost - menil jsem svazek a porad to zlobi, rozebral jsem zamek, zkontroloval a porad to blbne, tak uz premyslim nad RJ dveri nebo svazek co vede u ridice do sloupku B. Jak se teploty objevuji kolem 0-5stupnu, tak to funguje - kurwa to je zavada - tfuj ;) :)

Odkaz ke komentáři

Máš pravdu, závada je to na hovno. Mě když neotevíraly dveře, tak jsem byl taky hotovej. A pak to šlo dobře, jak psáno výše. Raději, jak psal Olisoft, nezaměňuj ŘJ dveří a raději požádej nějakýho kámoše, ať ti půjčí ze svých stejných dveří ŘJ nebo ty dveře odkryj, nachystej a zajeď někam to přehodit a zkusit.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...