Přejít na obsah

Moje Agáta


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

ja som tiez premyslal nad zimakama ale v R15 na originaloch ale ani v CR ani na SVK niesu v rozmeru s indexom 91T :) tak matadorky...;) ja tiez jazdim len 12km do prace a zpat a aj na tom useku som vazne urobil o par km naviac na nadrz...ja som nadmieru prekvapeny a ubudlo len cca 1mm co je dobry

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

octavaci kudy vede kabelaz ze stropniho osvetleni, premyslim ze bych si nejak dodelal led svetla pod bocni zrcatka viz. foto nize, a chci aby se to rozsvitilo kdyz odemknu auto a zhaslo kdyz nastartuju nebo zamknu (prave jako stropni svetlo) . Myslim ze napojeni na to stropni svetlo by bylo nejidealnejsi comyslite ?

30241-HTB1b2oYHpXXXXXVXpXXq6xXFXXX6.jpg

Odkaz ke komentáři

Když jsem si dodělával osvětlení nohou (LED pásek), napájel jsem si dráty na vrch stropního osvětlení, stropnicí jsem to tahal ke sloupku a sloupkem už dolů.

Jinak stropní osvětlení funguje na spínané mínus. Tzn. do stropnice jde stále 12V a přiváděním mínusu se přepíná.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

chlapi cim to je ze kdysi mi vydrzely sterace i dva roky celkem obstojne stirat ale ted za posledni cca dva roky uz mam treti sadu steracu a vzdy po chvilce mi zacnou horni konce steracu (cca 10 cm) blbe stirat, hlavne u ridice, a spodni konce taky nejsou uplne stoprocentni, cim to muze byt ? (sterace pouzivam Bosh aerotwin retrofit)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...