Přejít na obsah

dvere spolujezdce nejdou odemknout


Pajda077

Doporučené příspěvky

Ahojte lidicky... je tu spoustu temat na takovy problem ale ten co trapi me jsem tu nenasel...

Mám z niceho nic problem ze pri odemknuti centralem me u spolujezdcovych dveri nevyjede vubec cudlik z tapece...zevnitr kdyz zatahnu za kliku tak cudlik vyleze ale hned zaleze...vlozku zamku v tech dverich mam v haji ale ostatni funguji a klickem vsechny ostatni zamky funguji...uz se mi tento problem stal ale po nekolika pokusech mi cudlik vyjel ...ale ted uz ani boha...takze dvere mam zamcene a pritelkyne musi lezt pres ridice :-( mikrospinac a kabely oboji v poradku ...zamek vydava zvuky jako ze normalne jde ale proste cudlik nechce nahoru...diky za rady

Odkaz ke komentáři

Mě přesně tohle dělá pravej zadní a to už tam mám dávanej novější zelenej (ne z výroby, ale sám jsem ho měnil) Předpokladám, že je vadnej protože to nějakou dobu po výměně chodilo. Jen nemám čas tam dávat jinej co mám v garáži.

 

Řekl bych, že budeš mít ten svůj prostě taky vadnej ;) Sežeň jinej a vyměň ho.

Odkaz ke komentáři

tak tapec mam dole docela masakr ho vyrvat ven pri zavrenych dverich ...ale ted nevim jak odjistit zamek aby se dvere otevrely...ten zamek je uplne němí(nevydává žádné zvuky ani při tažení tahel zamku šroubovákem ...jakoby ty střeva nemakali...a vyšroubit zámek ze dveří taky nejde...ted fakt nevim co s tím....když mám v ruce jiný vymontovany zamek tak ten plast kde drzí táhýlko s čudlem který vyjizdi z tapece jde strasne ztezka nahoru...ale pruziny tam jsou jak maji byt

 

celkovy problem je ten že nejde cenral na tech dverich a vlozku mam spatnou takze klickem to taky nedokazu..je to v elektrice nebo zamek vymlatit?

Odkaz ke komentáři

Teď z toho tvýho příspěvku nějak nechápu jestli jsi třeba zkusil odpojit konektor od zámku a připojit na něj ten zámek co máš připravenej venku. Zkusíš tím alespoň jestli je to v zámku nebo kabelech. Místo tam snad bude.

Už nějak nevím jak tam ten zámek je posazenej, ale vím, že někdo tu tenkrát psal, že zámek vylámal ven :wacko: Trošku brutální, ale pokud to jinak nepůjde.....

Odkaz ke komentáři

Teď z toho tvýho příspěvku nějak nechápu jestli jsi třeba zkusil odpojit konektor od zámku a připojit na něj ten zámek co máš připravenej venku. Zkusíš tím alespoň jestli je to v zámku nebo kabelech. Místo tam snad bude.

Už nějak nevím jak tam ten zámek je posazenej, ale vím, že někdo tu tenkrát psal, že zámek vylámal ven :wacko: Trošku brutální, ale pokud to jinak nepůjde.....

mel jsem tam zapojeny ridicuv a zamek neco vydaval myslím že ale neměl mikrospínač tak se asi nemohlo nic hýbat hm? ...tak chystám doma spolujezdcuv...a jak jinak to mám tedy otevrit?kudy kam zapáčit šroubovákem?uz jsem zkusil tahat za vse ale je to zacvaklý...co se v nem takhle z niceho nic vysralo? nechci ho total znicit! ale asi budu muset

 

 

doma ted jeden chystam ale taky po zatáhnuti se zámek neodcvakne sám ...a prostrikanim to asi nepomuze vid? jinak chodí vše jak na jiných zámcích..mám jich tu totiž více ale v polorozebrání :-(

 

Mohu tam napíchnout řidičův?mělo by se něco hýbat?ten jako jediný mám v cajku do zálohy.

Jinak v zadních dveřích jsou stejné zámky jako v předních?

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

to, že se kolík nechtěl u dveří spolujezdce vytáhnout, se mi stalo potom, co žena chtěla už tenkrát nefunkční zámek odemknout...do té doby nereagoval na centrál, ale vnitřní klikou se vycvakl...... pak tam ale do toho rozbitého zámku klíč a prý :asi se to zaseklo..... takže klíč jsem z toho zámku dostal, ale musel jsem to trochu za použití síly přetočit.......no a pak to právě nešlo vycvaknout vůbec, na vnitřní kliku to reagovalo nadzvednutím kolíku, ale pustil jsem kliku a kolík šel zas dolů.... takže jsem zkusil ten rozbitej zámek klíčem za použití přiměřenýho množství síly přetočit ještě jednou, bál jsem se abych nezlomil klíč, ale dobrý, povedlo se, zámek se přetočil a dveře šly pak zas otevírat z vnitřku, kolík se zas začal vycvakávat...nevím jestli ti to pomůže, ale tohle se stalo mě...

Odkaz ke komentáři

to, že se kolík nechtěl u dveří spolujezdce vytáhnout, se mi stalo potom, co žena chtěla už tenkrát nefunkční zámek odemknout...do té doby nereagoval na centrál, ale vnitřní klikou se vycvakl...... pak tam ale do toho rozbitého zámku klíč a prý :asi se to zaseklo..... takže klíč jsem z toho zámku dostal, ale musel jsem to trochu za použití síly přetočit.......no a pak to právě nešlo vycvaknout vůbec, na vnitřní kliku to reagovalo nadzvednutím kolíku, ale pustil jsem kliku a kolík šel zas dolů.... takže jsem zkusil ten rozbitej zámek klíčem za použití přiměřenýho množství síly přetočit ještě jednou, bál jsem se abych nezlomil klíč, ale dobrý, povedlo se, zámek se přetočil a dveře šly pak zas otevírat z vnitřku, kolík se zas začal vycvakávat...nevím jestli ti to pomůže, ale tohle se stalo mě...

díky za radu kdyby náhodou;-)zase ..opět:-)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...