Jump to content

Rádio swing hudba přes bluetooth


Recommended Posts

Dobrý den,
mám vůz Škoda Octavia 2, výbava elegane, rok výroby 2009, motor 1.9 tdi.
V autě mám autorádio swing. Autorádio má funkci bluetooth. Když rádio propojím přes bluetooth s telefonem můžu normálně telefonovat, ale nejde mi pustit z telefonu do rádia hudba. V příručce k rádiu se píše, že jdou přehrávat mp3 z přípravy pro telefon. Jak tuto funkci zprovoznit ?

Děkuji

 

Link to comment

A v mobili po připojení bluetooth máš v menu spárovaného zařízení zaškrtnuté profily jak pro hovor tak zvuk média?

 

Nic takového mi to nenabízí, ale telefon je spárovaný. V min. autě jsem měl rádio s bluetooth a hrálo to hned samo. Tady to spáruji ale možnost co chci spárovat není. Prostě se to spojí přes bluetooth akorát nejde pouštět hudba. Volat jde. Telefon mám Samsung Galaxy S 4.

Tak rpojel jsem to a nakonec jsem našel, že nabízí, ale jen zvuk hovoru. Nic víc.

Link to comment

Tak hledej chybu tam, pokud ta položka v menu mobilu není tak to nepřenese hudbu. A když v menu na maxidotu dáš spárovaný přehrávač médií tak tam máš co?

 

A kde to na tom maxidotu je ? Aji když se dívám to telefonu tak je tam jen ten zvuk hovoru ale u druhého rádia kde mi hudba hrála mám i zvuk médii.

Link to comment

Projeď menu telefon tam to najdeš a máš to i v návodu. Pokud tam menu není tak na diagnostiku a zkontrolovat jestli je povolené přehrávaní médií v jednotce 77 (telefon)

 

Psal jsem do servisu Škoda a tvrdí mi, že u starších rádií swing to streamování nepodporuje. 6e to až u nových octávek. Moje octávia je rok 2009 po FL.

Link to comment
  • 4 weeks later...

A tady každej ví proč tomu tak je protože mají všichni věštecké koule. Je to asi jako když panu doktorovi řekneš že seš nemocnej, ten má alespoň výhodu že by mohl hledat páč má tvou tělesnou schránku před sebou. Takhle přes net se holt musí použít ta věštecká koule. Já ji ale prodal bo hlad je sviňa tak čekej až ji naleští někdo jinej.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ahoj měl bych taky otázku k přehrávání hudby a rádiu swing. Mám OII 2012 a při přehrávání hudby z telefonu nejde ovládat hudba pomocí rádia ani volantu, ale pomocí hlasového ovládání: Hudba-další-přehrát apod. vše funguje jak má. Je to normální funkce, nebo je někde něco špatně nastaveno? díky

Link to comment
  • 9 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...