Přejít na obsah

O2 FL Combi - prave zadne dvere - nefunkcny zamok a el.okno


Doporučené příspěvky

Ahojte, mal som buracku a najviac to doatali zadne dvere na spolujazdcovej strane, zohnal som nove (bazar) v rovnakej metalize s elektrickym stahovanim okna, ja som mal povodne manualne. A teraz problem cislo 1: po vymene, zapojeni konektorov do b-stlpika zamok sice cvaka ale dvere nezamkne. Problem cislo 2, dvere som kupil s pootvorenym oknom, avsak aj po naojeni na 12V a pouzitia spinaca z prednych dveri, stahovanie okna nefunguje. V Stvrtok rano cestujem tym auto a potrebujem to dovtedy vyriesit. Ma prosim niekto napad resp riesenie mojich problemov? Vdaka

Odkaz ke komentáři

JJ na to som prisiel, je nejaka moznost okno vytiahnut hore rucne? vsimol som si ten biely plast ktory zakryva pravdepodobne nejake koliesko, ak ho zhodim dole, da sa nim potocit a zdvihnut okno? . A zamok je potrebne kodovat pri vymene? Vsimol som si ze ak stlacim na DO zamykanie alebo odomykanie, citim ze nieco robi (cvakne) ale dvere nezamkne, dvere doliehaju na 100% takze v tom by problem nemal byt, a ak by som chcel pouzit zamok zo starych dveri, aby som sa k nemu dostal, treba zhodit tu zanitovanu stahovacku, ze?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...