Přejít na obsah

Mija Brown


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Přední RZ přilepena, bohužel byla už od koupi přišroubována, hnusnejma šroubama, tak jsem dal hezčí s bílejma krytkama, zadní, jen vyměněny šrouby, nešlo přilepit - uvidím co tím dál, asi vyměním RZ za pražský a konečně budou bez děr...

Spotřeba dálka 5,0-6,4, město 5,5-9,7 - spokojenost, řazení pořád v haj.lu, v pondělí to zkusím dát na Jarov, na skodahome měl borec stejný problém a měnili mu synchrony, tak uvidím....

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Tak míra mojí trpělivosti přetekla, zítra se jdu konečně domluvit na Jarov na reklamačku, pořád v pytli to podřazování a teď nově perfektní závada při jízdě ztvrdne pohyb plynovýho pedálu, po 150 km na D1 jsem dnes od auta odkulhal, tak moc zlý to bylo, jedu 130 pohoda, uberu plyn třeba na 120 chci přidat a pedál ztvrdne na 10-30 vteřin a pak zase povolí, kuwa nechápu, otáčky motoru ok, nevím co stím krámem je...

Odkaz ke komentáři

Tak MiJa je snad opravená: bohužel se technikům závada neprojevila, ale "Škoda" povolila výměnu brzdového pedálu(shodou náhod se na jejich služebním autě taky zatuhnul pedál a diagnostika nic a seřídili řazení, mám to vyzkoušet o víkendu a v pondělí dát vědět, případně natočit , ať můžou do škodovky poslat...

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...