Přejít na obsah

pešírův kombajn


Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...
To je furt snížení, snížení... Blbost, tuning nemusí být nutně jen o snížení. A už vůbec ne, pokud ta fabka jezdí na místa, kam by ses bál traktorem... :palec:

 

Pešír: no, napadlo mě to, podle těch km. :palec:

 

když tomu nerozumíš tak šoupej nohama jo :loool: najdi si základní definici slova tuning a pak remcej...

 

tuning je především o jízdních vlastnostech - tudíž sportovní podvozek, větší brzdy, upravený motor, tužší silentbloky, snížení hmotnosti..... :D

Odkaz ke komentáři

O tom žádná. Jenže tuning by měl být o ZLEPŠENÍ jízdních vlastností. No a podle mě se jízdní vlastnosti toho auta nezlepší, když s ním bude někde na stavbě každou chvíli viset někde v písku. :palec: Myslím, že u auta, který je určený na takovýhle účely by to chtělo jít jiným směrem - tak, aby nebyla omezená žádná jeho funkčnost. :palec:

Odkaz ke komentáři

ale co se týče tý diskuze nebo Pešírova auta, tak ja jsem furt příznivec tuningu pro všední den... ono je sice hezké mít leštěnky, které leží na zemi, ale pro všední provoz bývají dost nevyužitelné...vemte třeba Berušku ta byla snížená jen o blbejch 30 mm a v těch prdelkovicích ve kterých ted bydlím měla dost problémy, aby se tam dostala. S octáfkou to je o dost lepší ale jsou furt místa kde najíždím hooodně opatrně.

 

Takže sumasumárum - Pešír má hezkou barvu, hezký auto, hezkou nálepku a je s tím spokojenej, tak co ho při tom nechat a další upravy ať se odvíjí od možností provozu ve kterým jezdí ...

 

tak a ted se do mě pusťtě Dakie a Mole :palec: :palec: :loool:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...