Přejít na obsah

Poruchy a problémy


Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...

Najazdených 68000 km, a zatiaľ bez poruchy. Dokonca bez problémov s recykláciou DPF filtra, s ktorým boli u PD motoru toľké problémy. :)

 

Chod motora naďalej ostáva kultivovaný, spotreba paliva sa upravila, dolieval som 3litre oleja medzi výmenami, takže tiež v norme.

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 10 měsíců později...

Zdravím vás ... Mám problem s mojou octaviou RS 2.0 TDI CR DPF .

Po bežnej jazde keď zastavím auto dam neutral otáčky ostanú na 1000 z auta ide čudný zápach a po chvili sa zapne aj ventilátor na chladiči a ak auto vypnem a znovu naštartujem otáčky klesnu normalné na cca 800 tak ako maju byť . Nemáte s tým skusenosti ? Bol som aj v škodovke s tym a napojili auto na PC a nič nezistili ... Auto je nové r.v. 2011 najazdene 19000km.

Ďakujem za skorú odpoveď

Odkaz ke komentáři
  • o 10 měsíců později...

Zdravím vás ... Mám problem s mojou octaviou RS 2.0 TDI CR DPF .

Po bežnej jazde keď zastavím auto dam neutral otáčky ostanú na 1000 z auta ide čudný zápach a po chvili sa zapne aj ventilátor na chladiči a ak auto vypnem a znovu naštartujem otáčky klesnu normalné na cca 800 tak ako maju byť . Nemáte s tým skusenosti ? Bol som aj v škodovke s tym a napojili auto na PC a nič nezistili ... Auto je nové r.v. 2011 najazdene 19000km.

Ďakujem za skorú odpoveď

 

Zdravím vás ... Mám problem s mojou octaviou RS 2.0 TDI CR DPF .

Po bežnej jazde keď zastavím auto dam neutral otáčky ostanú na 1000 z auta ide čudný zápach a po chvili sa zapne aj ventilátor na chladiči a ak auto vypnem a znovu naštartujem otáčky klesnu normalné na cca 800 tak ako maju byť . Nemáte s tým skusenosti ? Bol som aj v škodovke s tym a napojili auto na PC a nič nezistili ... Auto je nové r.v. 2011 najazdene 19000km.

Ďakujem za skorú odpoveď

 

Provádí ti to regeneraci dpf.

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
Guest Kacik125kw

Zdravim lidi stala se mi velmi nemilá věc. Dostal se mi olej do chladící kapaliny. Má stim nikdo zkušenost u motoru Škoda superb combi 2.0 TDI 125kw (CR) Rok výroby 2010 nalítáno 130 000 km.

 

Dekuju za informace.

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zdavím mam dotaz. mam octaviu rs 2,0 125kw 2009. jednou za čas mi to skočí do nouzáku. Auto se rozvibruje a nereaguje vůbec na plyn. Po 10 sekundách se zas chytne a pak jede normálne. Měl jsem to napíchnuty na pc super wag. A žádnou chybu to nenaslo. Nevím si vůbec rady. Nesetkal jse s tim někdo? budu rad za kazdou radu

 

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o rok později...
V 23. 5. 2012 at 23:09, quad141 napsal:

Zdravím vás ... Mám problem s mojou octaviou RS 2.0 TDI CR DPF .

Po bežnej jazde keď zastavím auto dam neutral otáčky ostanú na 1000 z auta ide čudný zápach a po chvili sa zapne aj ventilátor na chladiči a ak auto vypnem a znovu naštartujem otáčky klesnu normalné na cca 800 tak ako maju byť . Nemáte s tým skusenosti ? Bol som aj v škodovke s tym a napojili auto na PC a nič nezistili ... Auto je nové r.v. 2011 najazdene 19000km.

Ďakujem za skorú odpoveď

Spustí se ti regenerace dpf filtru. Měl bys jezdit tak dlouho dokud otáčky sami nespadnout na normal. Nejlépe jet na rovinku dat 6 kvalit tempomat na 120 a za 10 minut je hotovo. Po městě to trvá hrozné dlouho

V 12. 6. 2014 at 11:40, Kacik125kw napsal:

Zdravim lidi stala se mi velmi nemilá věc. Dostal se mi olej do chladící kapaliny. Má stim nikdo zkušenost u motoru Škoda superb combi 2.0 TDI 125kw (CR) Rok výroby 2010 nalítáno 130 000 km.

Mel by to být výměník. Nový 2000 plus práce. Taky jsem měl ten problém.

Dekuju za informace.

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...