Přejít na obsah

03g 130 073M x 03g 130 073T


Doporučené příspěvky

Omlouvám se pokud jsem založil téma zbytečně,ale nikde,včetně jiných fór,nemúžu najít v čem konkrétně spočívá rozdíl mezi těmito dvěma tipy vstřikovačů,již před 2rokama mam vyměněny vstřiky M za T na svolávačku,zatím bez problémů,ale jen kratší trasy,původní mě dvakrát nechali ve štychu na dovolenou a nějak pořád nemůžu najít odvahu se autem vydat na další,delší trasu...Jsou mé obavy na místě,odešel už někomu tento vstřik?nebo je to opravdu vyřešeno a v pořádku..

Díky všem

Odkaz ke komentáři

No ja mam zatim 28tkm a taky zatim o.k krome nouzaku ktery se tady resil na vsechny zpusoby...

A jak je to s listou ke vstrikovacum,ta taky odchazela???mam ji menenou pri cca 120tkm,nyni 160tkm..

Headere jeste prosim te,tech 60 tisic mas najeto i s nejakyma dalkama na jeden zatah(napr. 1000-2000???) nevis treba jak to maji jini???

Stat se mi to po treti,asi bych to nerozdychal...

Odkaz ke komentáři

No já mám teda menenou jenom kabeláž k nim a to při vstrikach a myslím si že by s tím problém bejt neměl... Hele hodne couracek ale mám tam určitě pár jízd kolem tisíce az dvou na víkend a už jsem se trošku přestal bát, přesně jako ty když mě to nechalo stát tak jsem se s tím pomalu bal jet protože to byl kurva mizernej pocit... Bohužel, hodně jsem se angažoval do výměny vstriku, hodně lidí mi i volalo pro rady ale zpětně info bohužel nemám :(... Joo nouzak mi taky jednou až za dva měsíce skočí. Ale neřeším... Jinak podle mého to bude dělat to plastové sani kde rosi olej a klapky budou na kaši jak to tady někdo ve spolupráci s DP forem řešil... Začnu pomalu shánět díly na to, cenové ta oprava není nijak náročná ;)

 

Upraveno uživatelem header009
Odkaz ke komentáři

ahoj ja najel ma puvodni 90000km a nikdy zadny problem i delci jednorazove akce typu lyze Italie 1100km .

Po kompletni vymene meneny vsechny 4 vstiky na svolavacku najeto necelych 30000km jsk kratke tak delsi trasy viz stejna Italie 1100 km a uplne v pohode.Tak se toho neboj a jezdi.Ja mit takovy oocit ze nevim jestli muzu jet delsi trasy tak to auto davam z baraku :-)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...