Jump to content

Cukanie motora


Guest Mimko33

Recommended Posts

Guest Mimko33

Zdravim vsetkych octavkarov, mam 1,9 sdi robi mi problem cukanie motora pri nizkych otackach(1100-1300). je to ako ked si niekto sadne za volant prvy krat a cuka to s nim.Myslel som si ze je to spojka ale to zvykne robit len pri TDI kde je dvojmasovy zotrvacnik. Vymenil som celu spojku a stale je to rovnake.... tak uz neviem co s tym vymenil som sj vsetky filtre aj naftu, vycistil som nadrz a uz neviem, zostava uz len nieco s elektrikou alebo trysky......

post-2786-1265649904_thumb.jpg

post-2786-1265649956_thumb.jpg

Link to comment
  • 3 weeks later...
Guest chipmann
Zdravim vsetkych octavkarov, mam 1,9 sdi robi mi problem cukanie motora pri nizkych otackach(1100-1300). je to ako ked si niekto sadne za volant prvy krat a cuka to s nim.Myslel som si ze je to spojka ale to zvykne robit len pri TDI kde je dvojmasovy zotrvacnik. Vymenil som celu spojku a stale je to rovnake.... tak uz neviem co s tym vymenil som sj vsetky filtre aj naftu, vycistil som nadrz a uz neviem, zostava uz len nieco s elektrikou alebo trysky......

EGR ventil zaslep a bude to gut

Link to comment
  • 6 years later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...