Přejít na obsah

AAA Auto – Recenze & zkušenosti (Výkup aut)


Guest uriel

Doporučené příspěvky

no, zalezi, jak se budou chovat ;) dal bych k tomu 15" zimaky, at nekradu :palec: a k inzeratu napsat poznamku pro slecnu - jsem jako kobliha, na povrchu mozna trochu suchej, ale uvnitr sladkej :)

 

edit: za chvili to tady nekdo promaze ;)

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Já tedy Renaulty také nemusím, hlavně se mi nelíbí, ale otec měl Lagunu r.v. 2006 v plné polní, 2.0 Turbo benzín a auto nemělo za 100 000 km a 4 roky jedinou závadu a v porovnání s kolegovým Meganem (měl dva, jednoho rozbil) v Laguně nic nedrnčelo atd. Jsem docela odpůrce této značky, ale Tátova Laguna byla bezproblémová.

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...
  • o měsíc později...

Tak zas nie je to s tymi km celkom jedno. Napr. VW caddy 1.9D, ktory sme donedavna mali ako sluzobak bol super auto asi tak do 200tis, potom sa to zacalo sypat - servo, alternator, prevodovka, poruchy RJ, brzdy, tlmice ....... . Samozrejme prichadzalo to postupne a auto sa vzdy opravilo a jazdi veselo dalej, ale sype sa do toho celkom dost penazi. Momentalne ma nejakych 270tis km. To prostne neoklames -suciastky, ktore su vo funkcnom, pohyblivom, ulozeni sa opotrebuju a tam tie km hraju rolu. Ked sme kupovali OI AEEcko malo vtedy cca 5 rokov a nabehanych 80tis. Teraz ma 130tis a servisne naklady spojene s poruchami do teraz su, ked to prezeniem, 500€ (asi polovicu z toho tvori praca mechanika :) ). Silno pochybujem, ze keby som kupil AEEcko s 220tis a najazdil na tom dalsich 50tis budu naklady podobne. Nazor, ze treba kupovat podla skutocneho stavu auta a nie len podla km je pekny, a na 90% pravdivy, ale tie km su tam velmi dolezite.

Odkaz ke komentáři

Záleží kolik najedeš a na to by měli lidé při výběru auta myslet.

Pokud jezdíš denně do práce x kilometrů tak si koupíš auto s málo najeto. Ale pokud jezdíš do 10tisíc ročně tak ti stačí klidně auto s 200na tacháči a budeš v pohodě auto se ti nestačí vysrat. :) To by si měli lidé uvědomit a zbytečně nezatracovat auta s najetýma km.

 

Takhle můžeš mít mnohem lepší káru. :)

Odkaz ke komentáři
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Líbí se mi, jaká se tu kvůli výměně čelního skla rozvinula diskuse ... . Má zkušenost je taková, že mi nikdy nikdo nenutil "zalepení" skla, vždy se sklo měnilo. Ano, vím, že výměna skla má svá rizika, ale stejně to sklo je po nějaké době  a porci kilometrů "osekané" a poškrábané, navíc u staršího auta se už začíná i odlepovat, takže vždy výměna. Mě tedy ca 1000,-kč/rok a spoluúčast 1000,- nezabije, takže sklo mám pojištěné a měním, když je potřeba. 
    • bigfavo vaša objednavka je už pripravena a zajtra ju posielam
    • tak potom si treba nastudovat, ze kedy sa opravuje a kedy meni a ked s tym ides do servisu, tak predsa zhodnotia, v akom je to sklo stave a navrhnu nejake riesenie. ci co len tak niekde das auto s tym, ze netusis, co sa s nim bude diat? to pochybujem.
×
×
  • Vytvořit...