Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
Havel94

Koupe 1.9TDI 96kw

Recommended Posts

Zdravim všechny příznivce Octavii,

chtěl bych si koupit OI 1.9 TDI 96kw r.v.04 229tis serviska posledni v DE 7.10.15 při 219tis km. Je to dobra volba? Jak je na tom motor s poruchami? a jak s výdrží? Na co si dát pozor při koupi? před koupí s ní pujdu na STK. Děkuji všem předem za příspěvky. Mějte se ;)

Ahoj mám na teto motorizaci najeto 730 tis. a jediny problém byl ve 400 tis. menena převodovka. Na tu dej pozor, začíná to hucenim na 5st. pri ubrání plynu. Pozdeji nejde zaradit 1st. a R. Pak bud repas nebo nova. Jinak spokojenost nadmíru.

Stále jezdí, jen menim olej a rozvody. Turbo, vstriky, vse původní.

V 29. 2. 2016 at 20:18, petan76 napsal:

Ahoj mám na teto motorizaci najeto 730 tis. a jediny problém byl ve 400 tis. menena převodovka. Na tu dej pozor, začíná to hucenim na 5st. pri ubrání plynu. Pozdeji nejde zaradit 1st. a R. Pak bud repas nebo nova. Jinak spokojenost nadmíru.

Stále jezdí, jen menim olej a rozvody. Turbo, vstriky, vse původní.

Ahoj a jakou ma auto spotrebu po 15 letech? 

Ahoj, ze zacatku jsem jezdil kolem 4 litru a ke konci cca 4,5 az 4,8 vse dalkove trasy. Auto uz jsem prodal, ted ma kolem 750 tkm a stale jezdi.

Neříkám že to to auto neujede. Pro diesely to není problém. Spíš jsem se podivoval nad tím, že jeden řidič je schopen s O1 najet takovou porci km.

Pracovní auto denně 400km... Měl jsem i dvojkovou, teď mám trojku a klidně bych se vrátil k té jedničce, pokud by byla opět nová.