Přejít na obsah

Vendysův stříbrnej Scoutík


Doporučené příspěvky

Zdravím chlapáci , tak po delší odmlce jsem zase tady . Bohužel konec minulého roku byl pro naší rodinu plný překvapení někdy smutných a někdy šťastných .

 

Začnu tím smutným. Nějaký parchant nám otrávil dvě naše psí slečny , Lackyšku( Dobrman) a Jaminku ( Pražský krysařík) .

 

A konečně štastná zpráva stal jsem se podruhé otcem . A jak to bývá máme zase dcerku. Hlavní je,že je zdravá. Stejně má již tříletá dcerka je jako kluk . Hraje si s autíčkama , pomáhá mě v garáži a jezdí na čtyřkolce.

 

Jinak Scoutík jezdí bez problémů . A jsem silně spokojen . Hlavně teď v zimě. Prostě paráda .

 

Jó a ještě máme nového psího člena rodiny .

 

Kdo uhádne co je to za plemeno?

post-980-1266175605_thumb.jpg

post-980-1266175689_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Já s ním jezdím většinou každý den ,protože ho máme jako pracovního . Já taky raději jedu s Multivanem než se Scoutem. Protože sedíš nahoře a máš super výhled. Jezdí to stejně jako osobák ,ale ta spotřeba se nedá se scoutem srovnat. U Multivana se na 6,5 nedostanu . Ale pod 9litrů není problém.

 

Jinak je tam 2,5 TDi silná verze. Myslím 128 KW nebo 126 KW ,nejsem si jist. Samozřejmě 6ti kvalt.

 

Pokud ho někde potkáte tak ho na 100% řídím já .

post-980-1266183119_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Hele chlapáci nevím jak vy , ale já mám rozmazlený auto. Když jsem byl na horách a seděl první večer u stolu u večeře. Tak mě kamarád povídá. Hele když tam máš ten alarm a auto to houká tak ti to i auto bliká. Já mu odpověděl ,že bliká . Tak se běž podívat k autu. Auto stálo a blikalo jako vzteklý ,ale nehoukalo. Když jsem odemknul a zamknul tak byl klid . To pěti minutách zase znovu a to se opakovalo tak dvacetkrát. I když jsem zamknul auto dálkou nebo klíčem. Už jsem byl odhodlanej v -15 jít odpojit baterku a ejhle auto bylo v klidu. Tak jsem usoudil ,že vlastně každou noc stojí v garáži kde má teplounko a na pořádnou zimu není zvyklej.

Odkaz ke komentáři
Ahoj Mischicko , díky za pochvalu . Jinak jak jezdí RSko .?
Hele chlapáci nevím jak vy , ale já mám rozmazlený auto. Když jsem byl na horách a seděl první večer u stolu u večeře. Tak mě kamarád povídá. Hele když tam máš ten alarm a auto to houká tak ti to i auto bliká. Já mu odpověděl ,že bliká . Tak se běž podívat k autu. Auto stálo a blikalo jako vzteklý ,ale nehoukalo. Když jsem odemknul a zamknul tak byl klid . To pěti minutách zase znovu a to se opakovalo tak dvacetkrát. I když jsem zamknul auto dálkou nebo klíčem. Už jsem byl odhodlanej v -15 jít odpojit baterku a ejhle auto bylo v klidu. Tak jsem usoudil ,že vlastně každou noc stojí v garáži kde má teplounko a na pořádnou zimu není zvyklej.

Nemáš zač :-)

 

RS jezdí dobře, i když teď jsem trochu přestal jezdit, takže si tak často nezadračím ;)

 

Ale rozmazlená je asi taky - občas mi při spuštění nezávislého topení zapne alarm, asi jak uvnitř proudí vzduch nebo nevím. A co se týká blikání a/nebo houkání, nejdřív by to mělo dělat obojí, pak jen blikat.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...