Přejít na obsah

Maštyho octávka


Doporučené příspěvky

To je pecka, moc pěkná :) Určitě bych začal kolama, jen nevím jestli 17" neztratím komfort, pač primárně to mám pro rodinu.

Pořád nevím jak se sem přikládají fota? Rada?

Určite nestratíš komfort. 225/45/R17 napríklad mňa tieto stali elktróny + pneumatiky Goodyear eagle F1 - 4ks - komplet 800€. A je to ok.

post-32880-0-46440900-1458117367_thumb.jpg

post-32880-0-02066800-1458117531_thumb.jpg

Upraveno uživatelem serf
Odkaz ke komentáři

Poznáš nějaký rozdíl oproti klasickému filtru? o kolik jsi snížil? Jinak je pěkná

 

Filter mám na sucho, nekonzervujem ho olejom, trocha je ho počuť pri zrychleni, rozdiel nejak necítim, znížil som o 30mm.

 

Tak konečně fota :)

...[/quote

 

Paráda, čistá línia. Tak nech slúži. ]

Odkaz ke komentáři

Jaký máte názor na černé kola? Já si to moc neumím představit.

Mne osobne sa černe nepáčia. Pri jazde ich nieje vidno - či tam máš plecháče, alebo elektróny. Ako keby si si obul gumáky. Pristanú len keď je celé auto čierne - všetky doplnky. To je môj názor.

To Serf: to s tým filtrom bez impregnácie,to nie je veľmi rozumné riešenie ,ťaháš do motora cez turbo bordel.Nič v zlom ale ono sa to potom niekde prejaví a najskôr na turbíne.

Vo felícii mam už roky hrušku KD, ktorú periem a impregnujem originál olejom. Sú s tým problémy, zaserie sa furt klapka. Tak som do Octavie do boxu dal filter JK, ktorý je určený aj na sucho. Čistím ho častejšie vzduchom.

Odkaz ke komentáři

Mě se zase černá kola líbí, ale záleží k jaké barvě auta je dáváš. Jsou pěkný ke žlutý, jsou pěkný k červený. Já mám bílou a mám černé 17ky Pallas, černá kola opticky zmenšují, troufnu si říct o 1'' vůči klasické světlé barvě, takže rozdíl mezi origo Pallas stříbrné po optické stránce velikosti je

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...