Přejít na obsah

porucha kontroly tlaku v pneu


ovca

Doporučené příspěvky

zdravím

mám problém s kontrolou tlaku v pneu. Začalo to když jsem za jízdy vypnul a nastartoval motor(občas max 2 krát za měsíc se mi stane že mi nejede tempomat, stačí vypnout motor a znovu nastartovat a tempomat se chytne).rozsvítila se mi kontrolka tlaku v pneu. at mačkám SET klidně i na půl hodiny, jen blikne a svítí dál. byl jsem s tím na diagnostice a píše to - zkontrolujte tlak v pneu , když se chyba vymaže po nastartování se závada znovu projeví, servisák tvrdí že musela odejít nějaká řídící jednotka, protože když by to bylo čidlo abs - napsalo by to u něho chybu , ale abs je v pohodě. nevíte co by to mohlo být a kolik to bude stát? zatím jsem to nechal vypnout ať to neotravuje .

díky

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o rok později...
  • o 2 měsíce později...
Tak to by sem také rád. Po výměně kol se rozsvítila kontrolka tlaku v pneu, to je normální, jenže tam nemám původní rádio a tak tam nemám tlačítko CAR. Tak jak smazat tu hlášku, když jí přes VCDS smažu okamžitě tam naskočí zpět. Jde tuto kontrolu tlaku někde vypnout?
Stačí udělat základní nastavení , kanál 43 tusim , jinak se to dělá tlačítkem pod klimou (u nepřímého měření)

Odesláno z mého SM-G970F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...

Dobrý den, teď řeším úplně stejný problém. Za jízdy jsem vypnul motor (vypadlo turbo) a po nastartování svítí kontrola tlaku. Dopátral jste se někdo toho jak to opravit? Případně co vyměnit? Na diagnostice jsem byl ve dvou servisech a nevědí co s tím. Píše to jen chyba měření tlaku. Diky za případnou odpověď.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...