Přejít na obsah

Cvakani hydrostel


Doporučené příspěvky

Zdravim, zacaly cvakat hydrostely, ale dela to po delsi jizde cca 200km a pri vyssi venkovni teplote od cca 25 stupnu, davam 5w-30. Nevite cim to je? Sitko olej cerpadla je ciste.. Zajima me jestli muze byt ko cerpadlo nebo ty zdvihatka a nebo neco jinyho.. Diky za odpoved..

Jo a stava se nekomu, ze rano nastartuje a hned to chcipne a pak to nastartuje jak nic?

Odkaz ke komentáři

Taky mě napadlo, že při vyšší teplotě to může mín tlačit. Ale zase jak to může mít na to vliv? Olej menim nejpozději v 15tis, a to ten olej ještě vypada dobře.. Jinak je možné, že to může dělat nějaka ta nětěsnost na motoru? Jinak tam leju ten olej už po několikátý a až ted v létě se mi to ozvalo, jakmile přidám na 1000ot, tak to přestane..

Odkaz ke komentáři

No ten olej při vyšších teplotách není tak hustý a tudíž s rostoucí teplotou klesá jeho tlak. Já bych tam dal 5W40, případně olejový chladič. Já jezdím 40 a i tak budu dávat chladič. Netěsnost to nebude, to by se ti olej ztrácel. Normálně by se to stejně dít nemělo, asi máš načatá hydra. Mně myslím taky cvakají.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...