Přejít na obsah

Skubani O2rs tdi


Doporučené příspěvky

Zdravim. Prosim o radu... problem je ten ze pri prudkym pridanim plynu auto cca od 2.5-3tis.ot/min. Auto skube (pravidelne vynechavani ) ale kdyz jedu v klidu a ponalu vytacim tak je to bez problemu. Cim to muze byt???

A druha otazka ...co presne znamena chyba : P0299

A

: 3265 ( nenapsalo to zadne pismeno ani 0 pred tim...

 

Vsem dekuji za rady ?

A zapomel jsem napsat ze pri stabilni rychlosti na 5ty a 6ty stupen se rozblika zhaveni a padne do nouzaku...vzdy kdyz je to cca ve 2200ot/min.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Ahoj, nieco podobne som mal aj ja. chyby ti teraz neprezradim, ak nezabudnem, skusim sa popytat nasich technikov, ale sklbanie - pomohla mi vymena palivového filtra (cca 20 €) - subjektivny pocit, ale odvtedy to nesklbe - filter bol uplne cierny, a ta kontrolka, mne to robi obcas ked auto na ceste prehupne, privod kablov na snimac hmotnosti vzduch pred trubom dostane skrat na kabloch na vstupe. Docasne pomohlo vypnut/zapnut motor. Sranda bola, ked mi auto poskocilo v Chorvatskuna dialnici do strmého kopca, ja nafulovany po strechu, vyplo turbo a mna zacal kamos dobiehat na nalozenom Ducate:-) Chyba ostala zapisana, zmazali sme, problem je v predratých kabloch, ktore vedu ku konektoru. zaizolovali sme - pomohlo. Samozrejme, moze byt vadny ten snimac, cenu neviem, nemenil som zatial... Na motore BMN je taky nehorlavy kryt - textilia, a tam to blblo. Skus, mozno pomoze...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...