Přejít na obsah

Lukynova eReSa


Doporučené příspěvky

no jako ceny sileny.....ale ked chcem jazdit tak sa musim aj starat.neviem asi zivotnost cerpadla, predsa len 280 000 km je uz dost na origo.

 

ale zajtra idem uz po vstreky 2500 kc za kus takze aspon nieco

 

tak cerpadlo uz mam tiez suma sumarum 14500 kc vstreky s dokladom o skustke a plus cerpadlo :palec: najazdene 58 000 km z motoru ktory mal prerazenu olejovu vanu zadreli motor tak sa nechal na nahradne diely

 

jj zlata rotacka :D

Odkaz ke komentáři

Tak po dlhsej dobe opet jazdime :palec: prebehla vymena vsetkych filtrov , nove rozvody + mikro napinak a dajake gufera + zanovne cerpadlo a vstriky a komplet precistena palivova sustava.Oktula ma celkom iny zvuk a celkovo kludnejsi chod motora.aj ked sa mi este rozsvietila chyba vysoky tlak paliva a regulator tlaku paliva.ale potom zhasla a za 200 km nic tak snad sa to tam iba pohadalo :unsure:

 

 

 

aaa konecne som ofiko clen :palec:

post-41263-0-51816900-1494352803_thumb.jpg

post-41263-0-93105400-1494352924_thumb.jpg

Upraveno uživatelem lukyno1p1
Odkaz ke komentáři

PatoRS : takto sme sa nasli noo :pivo:

 

lukyn19: no tak uz dufam ze vsetko bude v pohode este vymenim olej v motore a snad uz nebudem musiet robit nic ine len upravovat :palec:

 

skoro 400 km od opravy a vsetko sa zda byt ok, este premyslam ci ist na zvolavacku koli dieselgate .ale uz som bol zo svojim leonom 1.6 tdi a vsetko v pohode takze asi sa objednam do skodovky , a hned sa spytam ako je to zo softom v dsg prevodovke ci je do tej mojej novsi soft.

Upraveno uživatelem lukyno1p1
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

tak trosku ozivym...a nasledne sa aj opytam....presakujuci olej ma stale trapy, viecka vstrekov vymenene za originaly...sice je to lepsie ale stale to nie je uplne suche , a uz neviem co dalej :( .zacali mi vyskakovat obcas kontrolky ABS,ESP A RUCNA BRZDA.po znovu natartovani nic.je to obcas ked brzdim poriadne a asi ked musi zasiahnut esp alebo abs :wallbash: .a pukanie pod sedackou sofera..pri vyssej rychlosti a v zatacke ale ostrej sa ozve take puknutie.mam sound system a pod sedackou je zosik.ale zeby vydaval take zvuky??? :wacko: ma te niekto z niecim skusenost?

 

ale aspon som si spravil radost drziakom mobilneho telefonu z octavie 3 :palec:

post-41263-0-94233900-1497425057_thumb.jpg

post-41263-0-08945700-1497425089_thumb.jpg

post-41263-0-94513000-1497425124_thumb.jpg

post-41263-0-60014100-1497425145_thumb.jpg

post-41263-0-71661400-1497425161_thumb.jpg

post-41263-0-30127200-1497425177_thumb.jpg

Upraveno uživatelem lukyno1p1
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Tak po dlhsom case opet nieco nove.Oktula jazdi bez nejakych vaznych problemov takze stale sa doladuju chybycky ako su silentbloky, strhnuty zavit na vypustacom srobe na olej nejake vybracie na volante atd, naposledy som mal vonku komplet sanie pretoze mi obcas vyhodilo chybu P2015 regulacia vyrivych klapiek. tak hned prebehla ocista a peekny bordel tam bol.teraz je vsetko ok.inaac mam nove zadne vrata ( po malej mojej nehode :wallbash: ) ale uz su komplet nove a nehrdzavejuce.a este k tomu mam vymenene komplet ABS na zvolavaciu akciu SKODA.takze este pat veci a auto ako nove :P

post-41263-0-23325100-1506794816_thumb.jpg

post-41263-0-27704800-1506794867_thumb.jpg

post-41263-0-70417200-1506794912_thumb.jpg

post-41263-0-37249400-1506794988_thumb.jpg

post-41263-0-97971200-1506795046_thumb.jpg

post-41263-0-13762800-1506795110_thumb.jpg

post-41263-0-97718900-1506795155_thumb.jpg

post-41263-0-86662200-1506795327_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • No myslím, že jsi určitě neudělal chybu. Tak ať jsi taky spokojený. Já jsem zatím max. spokojený 😉👍 
    • Gratulujem k autu, inak ja som vyberal medzi Octavia 3, O4, Touran, Leon tolko, az som kupil superb 🙂
    • V nasom pripade ako nahrada za octu bol kupeny hyundai i30 kombi s 1.5dpi motorom v rozumnej vybave tak, aby tam nebolo nic zbytocne, co by cloveka otravovalo, musim povedat ze paradne auto do mesta a okolia, pri predbiehani a dialnici sice straca dych ale inak super. Superb je urceny na vozenie rodiny, vylety, dlhe trasy, predsa len bezpecnost, pohodlie, priestor (mam skoro 190cm a aktualne mozno aj blizko k 120kg) viem ze to nieje zadarmo oproti tej octavii, ale doba sa pohla a to co som si v minulosti uzival - hrabanie sa v aute, menenie veci a pod, na to uz nemam cas ani chut. Ako pise Konny, octavia 1 je nadcasove auto, vzdy sa za nou otocim ked niekde vidim zachovalu, po facelifte naozaj vizualne vydarene, s nesmetelnou technikou.
×
×
  • Vytvořit...