Přejít na obsah

Spínač u brzdového pedálu


Jiří Kouba

Doporučené příspěvky

Včera mi začala blikat kontrolka žhavení během jízdy a servis mně po dotazu ujistil, že to se žhavením nesouvisí, ale že to je indikátor chyby, nejčastějí u Oktávie I spínače brzdových světel. Což jsem si s pomocí manželky šlapající na pedál promptně ověřil, že je můj případ. PO druhém odpočinku a startu to blikat přestalo a pedál světla rozsvěcel. Od té doby se chyba neopakovala. Dnes ráno při startu nastala ale druhá anomálie: řídící jednotka neprovedla obvyklý kontrolní cyklus se 6 zvukovými signály. Až po trojím vytažení, vsunutí a otočení klíčem se vše vrátilo do normálu.

Servis nemá kapacity, spínač je už na cestě ke mně. Co když to ale nepomůže ? Co dál ?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ty tomu dáváš, klobouk dolů. Já mám nějak zatáhnutou brzdu a stále se nějak nedokopu k častému ježdění.   Jen jsem to chtěl otestovat. Uvidíme jak se to projeví v rámci sezony, zatím je to v pohodě.
    • Jo, dívám se. Včera jsem se na dojezd díval ze záznamu, protože jsem sám trpěl v kopcích a tím spíš nechápu, co to tam ti borci předvádí 🙈 jako jet ve 12% 25km/h je prostě mazec. Jinak jsem minulý týden jel Olomouc - Ostrava, vyšlo perfeketně počasí, výjimečně byl minimální vítr a minulý víkend jsem si dal dva dny na biku v kopcích a je to dost poznat, trochu se mi ty kopce narovnaly 😄
    • Bezduse ja jen taky za trest 🙂 Tahle vlna me minula 2000 krasny, ja ted moc nejezdim, ale zase se snad polepsim Mas hezky cile! 🙂 Btw Tour vcera a dnes naprostej strop, celkove 🙂 
×
×
  • Vytvořit...