Přejít na obsah

Žhavení, palivové čerpadlo, relé??


Pizzaman

Doporučené příspěvky

Dobrý den

Poradil by mi někdo? OII 1.9 PD r.v. 2005. Auto nastartuje když se sepne a ukáže žhavení - to je normální stav. Poslední dobou ale se nesepíná žhavení (neukáže se spirála, necvakne pod volantem relé). Tedy pokud je chladno tak sepínáme většinou bez problémů, ale jak auto stojí někde na slunku tak se žhavení sepne někdy až na desátý pokus. Byl jsem v servisu a servisman vyměnil relátka k palivovému čerpadlu + žhavení a nepomohlo to. Diagnostika hlásí poruchu na relátku palivového čerpadla. Některé z relátek jsou docela horká. Nesetkal se s tím někdo? Neporadíte?

Děkuji

Pavel J.

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...
Dobrý den
Poradil by mi někdo? OII 1.9 PD r.v. 2005. Auto nastartuje když se sepne a ukáže žhavení - to je normální stav. Poslední dobou ale se nesepíná žhavení (neukáže se spirála, necvakne pod volantem relé). Tedy pokud je chladno tak sepínáme většinou bez problémů, ale jak auto stojí někde na slunku tak se žhavení sepne někdy až na desátý pokus. Byl jsem v servisu a servisman vyměnil relátka k palivovému čerpadlu + žhavení a nepomohlo to. Diagnostika hlásí poruchu na relátku palivového čerpadla. Některé z relátek jsou docela horká. Nesetkal se s tím někdo? Neporadíte?
Děkuji
Pavel J.
Dobry den ten sami problem resim tet pocas jizdy mi zastavilo auto rychl.. 20km/h..vyhodilo mi to na palubovce asr co se neda ani vypnout. Sviti stale.. A nukazuje mi zhaveni pri otocenim klicem.. A nenastartuji.. Octavia 2..2014...1.9 tdi.. 77kw..taky chodim servisi udelaji mi to na par dni a zase neco.. 99%vyhadzuje asr.. A nezhavy auto stoji.. Vymenene abs jednotka.. Ridici jednotka a x veci kolem toho.. Problem nevyreseni..

Odesláno z mého ATU-L31 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři



Dobry den ten sami problem resim tet pocas jizdy mi zastavilo auto rychl.. 20km/h..vyhodilo mi to na palubovce asr co se neda ani vypnout. Sviti stale.. A neukazuje mi zhaveni pri otocenim klicem.. A nenastartuji.. Octavia 2..2004...1.9 tdi.. 77kw..taky chodim servisi udelaji mi to na par dni a zase neco.. 99%vyhadzuje asr.. A nezhavy auto stoji.. Vymenene abs jednotka.. Ridici jednotka a x veci kolem toho.. Problem nevyreseni..

Odesláno z mého ATU-L31 pomocí Tapatalk





Odesláno z mého ATU-L31 pomocí Tapatalk

A

Odesláno z mého ATU-L31 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...