Přejít na obsah

komesova O1 TDi


Doporučené příspěvky

Tak nakonec jsem té mojí ofci vlákno založil po roce :D Je to klasická rotačka, dovoz z Rakouska, rok 2003, celkem slušná výbava - maxidot, multi volant, malý koženny paket, vyhřívané židle, zadní parkovací senzory, dešťák, tempomat atd...

Co se od té doby udělalo: 

- rozvody, všechny filtry, olej

- komplet brzdy (kotouče + destičky vpředu i vzadu)

- od A-Hifi komplet výměna repro + vytlumení dveří + výměna antény

- nové čelní sklo

- vyčištění interiéru mokrou cestou

- chip od TDI Fun

A další drobnosti jako baterie, stěrače, LED osvětlení interiéru atd... Je na ní ještě dost práce, časem snad přidám další info :)

IMG_20180428_140029.jpg

IMG_20180801_083901.jpg

IMG_20180801_160701_1.jpg

Odkaz ke komentáři

Ahoj , zatím jsem si zvýšené kouřivosti nevšiml, ono by to šlo  ještě navýšit ale musely by se vyměnit vstřiky ideálně za sprinty nebo z 81 kw verze, ty moje už nejsou úplně top stav , a hlavně by to chtělo vyčistit sání, určitě bude zanesené. Tohle bude možná všechno ve druhém kroku + výměna hydroštělů za studena cvakají, při zahřátém jen mírně takže zatím nic akutního ale do budoucna určitě budu řešit.

Maxidot funguje v pohodě, zatím ;)

IMG-20170413-WA0005.jpg

Odkaz ke komentáři

Sprinty bych nedával, je to dost o náhodě jaká je jejich kvalita (rozprach atd.), ideálně sehnat origo Bosche, ale ty už prakticky nejsou. Ale z hlediska výkonu budou i Sprinty dobrý, z hlediska emisí a spotřeby (a o tu mi konkrétně jde, mám soft dělanej mj. právě na spotřebu v částečným zatížení) už to takovej šlágr asi nebude.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Úplně jsem tvé vlákno přehlédl. Vypadá že se pěkně starás... Zámky jsou klasika. A máš super kola. Moc tomu sedí. Co se týče úpravy Zdena umí. Každopádně pokud nechces pak řešit IC, turbo a podobné, tak sprinty 764 jsou super a měl by jsi být okolo 145ps, spotřeba v podstatě beze změny. Pořád je to o noze...Hlavně koupit trisky z provereneho zdroje... Kopii fratelek i boschu je bohužel hodne... 

Odkaz ke komentáři

Díky za pochvalu, snažím se ji postupně dávat dokupy a cokoliv se začíná srát okamžitá výměna nic nezanedbávám ;) zatím jsem s výkonem spokojen, příští rok z jara mě čeká technická tak jsem zvědavý jak dopadnu a poté budu řešit co dál. Ony se do té doby určitě další investice objeví ;) je to přece jen už starý pelech...

Odkaz ke komentáři
  • o 4 roky později...

Octa jezdí pořád, teď dostala servis za 16k (přední tlumiče + pružiny - ty byly těsně před smrtí, uložení, ložiska v náboji, geo + přezutí na letní) jinak doteď spíš drobnosti zámky a tak..jinak slouží dobře jen trochu vykvetly i přes čištění přední blatníky

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...