Přejít na obsah

Brno a Jihomoravský kraj


Ol@f

Doporučené příspěvky

Tak jsem chtěl aktualizovat a doplnit první post o další termín srazu a (s hrůzou) jsem zjistil, že nám to vychází na 11.11.2015. Takže svatomartinské hody, husička a tak.

 

Což mi přijde skoro škoda odbýt kofolou...to by si možná zasloužilo výjezdní zasedání s možností posezení nad svatomartinskou husou se sklenkou svatomartinského vínečka :huh:

 

Co na to zdejší předsednictvo (Ol@f)??

Odkaz ke komentáři

Ja si myslim ze jako myslenka je to paradni a nenapada me nikdo komu by se to mohlo nelibit. Jednak je moznost udelat to v cole maji pravidelne svatormartinske hody a tim padem by to chtelo udelat rezervacku o neco drive, a nebo muzeme listopadovej termin premistit na ballon a udelat to i o vikendu a s ubytovanim, mam pocit ze loni to vychazelo taky na nejakej den v tydnu a na penzionu to bylo jako vikendova nabidka, k tomu by sla domluvit degustaca u Moravcika. Ted jde jen o to aby se vyjadrili lidi kde to chteji radeji, rikam rovnou ze kvuli peti lidem z toho nema cenu delat akci na balonu, to si to dejme v tydnu v Brne a o vikendu si to zopaknu klidne na balonu.

Odkaz ke komentáři

To bylo asi na mě, Ol@fe, že?Je to se mnou trošku složitější, zkusím to popsat stručně. Auto v servisu není, Octa kterou mám na profilu v Octavia clubu už je bohužel dávno prodaná(skrze firemní auto, btw. OIII) - u firmy už nejsem, auto zas bude potřeba a bylo jasný že to bude Octa, tudíž jsem v klubu zůstal...A teď nastává to důležitý...:) Otec má objednanou novou OIII a předání mělo být 4.9. ale bohužel jede do pryč a předání se posunulo na onoho 14.9. a jelikož já si od něj budu brát jeho stávající OII před FL v combajnu, tak jsme u jádra pudla...:)

Odkaz ke komentáři

 

Datum, čas a místo příštího srazu - pravidelně každý měsíc, druhá středa v 18:00 hod:

 

 

9. 9. 2015 parkoviště Restaurace Cola Transport, Brno - Holásky

14. 10. 2015 parkoviště Restaurace Cola Transport, Brno - Holásky

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pravidelní účastníci zájezdu:

 

Jim

Karlos_Brno

BalonMajkl

Alessi

ketys

Jirka_ai1

SKAJA

p2p

lubinob

seib

Tomiq07

Moen

ol@f

 

 

panove pokud mate fb ...tak je zalozena skupina Škoda Octavia Jižni Morava ...tak kdo chcete ...tak se pridejte :-)

https://www.facebook.com/groups/834031450046528/

 

Odkaz ke komentáři

Zdravím,

Jsem tu nový a bohužel jsem konrétní vlákno nenašel.

Máte doporučení na šikovného servisáka (Brno/Šlapanice) popř. Třebíč? Mám Octu 2 před FL a zůstávají mi viset zadní brzdy (kotouč). Myslel jsem, že jsou to přituhlé lanovody ale ty chodí dobře. Čili bude potřeba provést repas třmenů. Nemám na to přípravky a do brzd se nerad pouštím.

 

Díky předem za případné tipy.

Odkaz ke komentáři

7. OC sraz - ODJEZD BRNO, JMK & SK kdo se chce pridat je v Patek v 15:00, parkoviste naproti Moravskemu Zemskemu Archivu - Campus Square. Opet pojedeme zabavnejsi trasu, Brno - Velka Bites, Krizanov, Nove Mesto na Morave, Policka, Litomysl, Usti nad Orlici, Libchavy, Zamberk

 

http://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x=16.5638156&y=49.1758676&z=18&ut=Odjez%20na%207.OC%20sraz%20-%2028.08.2015%20-%2015%3A00&ut=Nov%C3%BD%20bod&uc=9mFTbxTn8dPjgdK&ud=49%C2%B010%2733.091%22N%2C%2016%C2%B033%2750.075%22E&ud=Nov%C3%BD%20L%C3%ADskovec%20ev.%C4%8D.%20322%2C%20Brno%2C%20634%2000%2C%20okres%20Brno-m%C4%9Bsto

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...