Přejít na obsah

Volkswagen Passat 2.0 TDI 125kW


milos0785

Doporučené příspěvky

Prodám Volkswagen Passat 2.0 TDI 125kw ( chip Motorpower 149kw), rok výroby 2011, najeto 305tkm(reálně vypadá na 1/2). Automatická převodovka DSG, pravidelný servis, rozvody ve 195tkm. Velmi bohatá výbava !
Adaptivní tempomat, lane assist, sledování mrtvého úhlu, elektricky sklopná zrcátka, Bi-xenony s natáčením + přísvit do zatáček, přední nárazník R-line. Vyhřívaná, větraná sedadla, řidič masážní. Volant R-line, 3D budíky, rádio vč. navigace, apple car play, SD+USB, vyhřívané čelní sklo, samostmívací zpětné zrcátko, zásuvka 230V, přední brzdy Golf 6R 340mm.
Vypnutý start stop, elektrická ruční brzda s funkcí autohold, elektrické víko kufru, couvací kamera, rolety v zadních dveřích, Zatmavená skla s atestem.
Alu kola r18(po renovaci) vč. nových pneu Nexen 245/40. Mytí pouze ručně. Přední světla čirá folie, zadní LED světla lehce zatmavená
Pro další info volejte, pokud nezvedám prosím o SMS. 
Cena 250 000,-
Tel. 732 775 298
e-mail: milos94.jelinek@gmail.com

5.jpg

1.jpg

2.jpg

4.jpg

3.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...