Přejít na obsah

Molík


Doporučené příspěvky

Tak tak musim panum vyseknout poklonu jak Indimu za mechanickou cast, tak Funovi za naladeni auta, jelikoz behem jizdy je v aute naprosta pohoda a klidek a clovek nemusi obetovat nic ze sveho komfortu tak jak jsem chtel .)

 

 

P.S - Indi je prvni mechanik ktery mi vratil auto ciste vevnitr tak jak jsem mu ho predaval, a to se mi za rok souziti s bilym interierem stalo poprve !!!

 

 

Dekuji Panove...!!! :)

Odkaz ke komentáři

Diky panove, ja sem ted provedl dalsi testovaci jizdu, svojemu tatovi a se chudak trosku trepal z toho tahu :)ale stejne jako ja je nadseny ze se nijak nezmenilo nic na komfortu. Kdyz se chce jet na pohodicku tak proste nikdo nic krome dvou budiku na palubce nepozna, a kdyz je treba tak se tam soupne 3 jecka a vsecko je vyreseno, kdyby prece jen nekdo vzdoroval tak 4 ka vyresi uz asi kazdy problem :angry:

 

 

Co se tyka koure, tak pohoda, jedine kdyz clovek nezvladne zaradit spravne kvalt (jednou se mi to uz stalo) tak se to trosku foukne, ale pokud je vse jak ma , tak je to bez koure uplne.

 

Spojka je pohoda, aspon pro me, Verush bude asi trosku lamentovat, ale za me musim rict ze zadny problem.

Odkaz ke komentáři

Tak že pánové to není o tom kolik to stálo :) to je o tom že pokud člověk miluje :) tak není co řešit .A ono stačí jednou poznat to kouzlo :D ,když se tomu šlapne na krk a ono to vystřelí a ostatní nestihají :angry: To potom stoji za to koukat na ty nechápavé pohledy , :D protože jim to hlava nebere že jim dává Okina na prdel :palec:

Odkaz ke komentáři

Tak tak, a u me je to jeste forma relaxace a velkeho hobby, tzn. kdyz me pres tyden nejaky cur..k vytoci v praci, tak si pak odpo sednu do auta a po ceste domu si to tak uziju ze prijdu vysmaty a v pohode. Rikat ze penize nehraji roli by byla kravina, ale kdyz ted vidim vysledek tak nelituju niceho :-)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...