Přejít na obsah

Zatmavení blinkrů


Doporučené příspěvky

@JiříJaník17 ničeho se neboj, je to úplně v pohodě, v první řadě Tě při běžné silniční kontrole policií omezí v další jízdě a půjdeš pěšky nebo si auto odtáhneš, Víš proč má auto blinkry a k čemu slouží a jak mají být viditelné v noci a za bílého dne popřípadě v přímém oslnění a mlze kdy je světlo hodně špatně viditelné, přeber si to jak chceš, názory zde již máš dva.

Odkaz ke komentáři

v těchto dnech pomáhám policii s kontrolami na silnicích u okresů, hádejte, podle čeho zastavujeme auta? v první řadě toho, kdo na sebe sám upozorní-nesvítí vůbec, nebo jedno světlo atd, samozřejmě i jiná vozidla a třeba nám vojákům je to celkem jedno, ale přítomní policisté když už to auto mám zastavené kontrolují i technickou, prasklé okno atd, prostě věci jasně viditelné, a to je odpověd-tento stav jednou skončí ale zatmavení blinkry jsou dost viditelná věc a přímo provokují akčního poldu ke kontrole, no a když náhodou nabourám někoho, kdo má podobnou úpravu, okamžitě to dávám právníkovi a ten už se začne starat o to, abych nebyl viník- tvoje auto je totiž nezpůsobilé k provozu na silnicích-samozřejmě zase podle toho jak moc to bude zatmavené, jak moc to nepropouští světlo atd, prostě jsem přehlédl blinkr, protože to světlo prostě takto nevyjelo z továrny a tobě na autě nikdo škodu nezaplatí, jistě, je to teorie, ale může se to stát

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
V 23. 3. 2021 at 19:21, psovod napsal:

v těchto dnech pomáhám policii s kontrolami na silnicích u okresů, hádejte, podle čeho zastavujeme auta? v první řadě toho, kdo na sebe sám upozorní-nesvítí vůbec, nebo jedno světlo atd, samozřejmě i jiná vozidla a třeba nám vojákům je to celkem jedno, ale přítomní policisté když už to auto mám zastavené kontrolují i technickou, prasklé okno atd, prostě věci jasně viditelné, a to je odpověd-tento stav jednou skončí ale zatmavení blinkry jsou dost viditelná věc a přímo provokují akčního poldu ke kontrole, no a když náhodou nabourám někoho, kdo má podobnou úpravu, okamžitě to dávám právníkovi a ten už se začne starat o to, abych nebyl viník- tvoje auto je totiž nezpůsobilé k provozu na silnicích-samozřejmě zase podle toho jak moc to bude zatmavené, jak moc to nepropouští světlo atd, prostě jsem přehlédl blinkr, protože to světlo prostě takto nevyjelo z továrny a tobě na autě nikdo škodu nezaplatí, jistě, je to teorie, ale může se to stát

Zajímavé, že se dělaly originální černé blinkry i s homologací, takže ti je ten právník k ničemu. 

Blinkry přední Škoda Octavia I, černé, model 00-10 - ostatní - ki  alternativy - Heureka.cz

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Jasně ale když třeba udělám celý světla ale zatmavim jen nečinnou plochu zevnitř tak přece problém být nemůže a co jsem tak viděl ty tmavší se daj sehnat , já chci aby bylo vidět že to bliká a to pořádně 😁 nejde mi o to aby to vypadalo jak kdyby tam místo světla byl kus plastu . ale díky borci za vcelku logický odpovědi

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...