Jump to content

Navigace

Flay48

Recommended Posts

Ahoj Přátelé, chtěl jsem se zepat. Používáte někdo vestavěnou navigaci?

Navigaci jsem původně nechtěl, říkal jsem si že Waze v kombinaci s CarPlay bude dostatečný.
Zjistil jsem ale, že auto je ochuzeno o další funkce, jako např. čtení značek, nebo při plachtění se nenahodí motor před kruháčem, aby si dobrzdil. 
Respektive se domnívám, že tyto funkce tam nejsou kvůli absenci navigace, jelikož na všech YT videí tyto funkce jsou.

Mám možnost navigaci za cca 10k přikoupit, ale kupovat jí jenom kvůli absenci zmíněných funkcí se mi nechce, tak si říkám, že bych jí i využíval. 
Dříve jsem měl Octavii 2 ..takže zkušenosti s tímto vůbec nemám.

Jaký na to máte prosím názor? 

p.s. jedná se o motor 1.5 TSI DSG

Díky všem :)

před 22 hodinami, Radas napsal:

Kup si přímo navigaci do tvého vozů od škody

Odesláno z mého 5060D pomocí Tapatalk

Ano, to bych prave rad, ale jak je na tom navigace? Stoji to za to, nebo je to zklamani? Neni to zrovna za pusu, tak aby to nebyly vyhozene penize. Diky

• 1 month later...
  • 11 months later...
V 6. 7. 2021 at 9:39, Flay48 napsal:

Ahoj Přátelé, chtěl jsem se zepat. Používáte někdo vestavěnou navigaci?

Navigaci jsem původně nechtěl, říkal jsem si že Waze v kombinaci s CarPlay bude dostatečný.
Zjistil jsem ale, že auto je ochuzeno o další funkce, jako např. čtení značek, nebo při plachtění se nenahodí motor před kruháčem, aby si dobrzdil. 
Respektive se domnívám, že tyto funkce tam nejsou kvůli absenci navigace, jelikož na všech YT videí tyto funkce jsou.

Mám možnost navigaci za cca 10k přikoupit, ale kupovat jí jenom kvůli absenci zmíněných funkcí se mi nechce, tak si říkám, že bych jí i využíval. 
Dříve jsem měl Octavii 2 ..takže zkušenosti s tímto vůbec nemám.

Jaký na to máte prosím názor? 

p.s. jedná se o motor 1.5 TSI DSG

Díky všem 🙂

Používám Android auto apku instalovanou v Infotainmentu. Napíchnu mobil, napoprvé ho spáruji, a v "ořezaném" menu jsou Mapy.cz a Google mapy, dál Spotify, Whatsup a ještě něco, nevím tď přesně. Jedou s občasným zaškobrtnutím celkem slušně. Zbytečné kupovat drahou "vestavěnou". Mám na mobilu pořád zapnutá data, ale mělo by to jít i s mapami offline.