Přejít na obsah

Gray TDI sportline


Doporučené příspěvky

Tak jsem si pod stromek naježil řadičku RS a RS pedály a ručku. Tak zítra dám fotky. Jinak bych ještě chtěl RS koncovku, ale chlapek co mi ji slibil ji už střelil dál. Má někdo zkušenosti s firmou WODOO nebo jak se to píše? Možná bych si nechal udělat sedačky:)

 

Ahoj Maxime to jsi měl teda pěkného ježiška :P jinak co se tyka WODOO tak uživatel Jajin ma od něho obšivaný volant a vypada to nadherně,a někteří si ho chválí. Ať jinak octule slouži na dále jak má....

Odkaz ke komentáři

Jo jo :) muzu jen potvrdit, v celku rychla kvalitni prace :blink: Na druhou stranu jsem o nem cetl i nepekne veci. Ze pry sedacky strasne dlouho trvaji. Ale to nemuzu posoudit :blink: Me sedacky delal calounik z Ceske Lipy a aky mu to trvalo pres mesic :)

 

JInak darecky pekne :P tesim se na foto :) btw: kde jsi sehnal tu RS radicku? :)

Odkaz ke komentáři

No, tak uvidíme jak to bude s těma sedadlama. Díky za odpovědi. Řadičku s ručkou jsem sehnal na bazos.cz a stalo me to 1000kč dohomady se všim:) Docela dobrá cena:) pedálybyly zvlášt. Obšití volantu bych taky mohl nechat udělat. Mám perforovaný RS ale už je dost jetý, tak třeba na jaře,, až bude zase něco v kapse:) Taky přeju ať autíčka slouží a těším se na nějaký ten srazík :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

To Libor- jinak díky za info. Máš moc pěkné auto:) asi sen každého kdo chce octavku. Prostě černou ala RS :angry: nad tím volantem přemýšlím, i když bych měl myslet na jiné věci. (zkouškové :-! ) jinak jsem se na to tvoje auto díval. Vídávám ho sem tam stát před tescem v podzemní garáži? Je to tvoje, ne? Má na zádi tu reklamu na TDI drapek :smich:

 

To jajiN- viděl jsem ty sedadla a jsou dost dobré, můžu se zeptat na cenu? Pokud ti to vadí, tak se nic neděje. Prostě ať jsem v obraze. Jen tu barvu bych nechtěl, mám auto na normální používání a třeba i na ryby a s bílou pod zadkem bych asi v neoprenu neuspěl:)

 

jinak jak jste na tom s členstvím? je tady někde poblíž nějaký místní octavia club blíže než v havířově? :lool:

 

řadička a dekory RS- na ručku nezbyl čas (omlouvám se, foceno v noci mobilem :D

post-2836-1294352028_thumb.jpg

post-2836-1294352128_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Maxim
Odkaz ke komentáři

Tak jsem se teď vrátil z dílny. Chtěl jsem si umýt auto a pak jsem si vzpomněl, že jsem si koupil v pátek čiré parkovačky, tak že je tam šoupnu.2x jsem pánovi v obchodě říkal, že musí být čiré nebo do modra, nesmí být žluté, říkal, ok a podal mi žluté, říkám mu, že nesmí být žluté, ani svítit,prostě čiré. Nic lehkého na xenonových světlech:) mám skříplé prsty a výsledek úžasný ;) To je kokot, co??!! V pondělí mu je půjdu hlasitě vrátit.

post-2836-1294505294_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Tak jsem se teď vrátil z dílny. Chtěl jsem si umýt auto a pak jsem si vzpomněl, že jsem si koupil v pátek čiré parkovačky, tak že je tam šoupnu.2x jsem pánovi v obchodě říkal, že musí být čiré nebo do modra, nesmí být žluté, říkal, ok a podal mi žluté, říkám mu, že nesmí být žluté, ani svítit,prostě čiré. Nic lehkého na xenonových světlech:) mám skříplé prsty a výsledek úžasný ;) To je kokot, co??!! V pondělí mu je půjdu hlasitě vrátit.

 

kup tam LEDky, vypadaji a svítí suprově

post-6162-1294505736_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

To Libor- jinak díky za info. Máš moc pěkné auto:) asi sen každého kdo chce octavku. Prostě černou ala RS ;) nad tím volantem přemýšlím, i když bych měl myslet na jiné věci. (zkouškové :-! ) jinak jsem se na to tvoje auto díval. Vídávám ho sem tam stát před tescem v podzemní garáži? Je to tvoje, ne? Má na zádi tu reklamu na TDI drapek :P

 

Ahoj Maxime: za auto děkuji a sen to byl :D jinak jj stojivam v podzemní garazi a mam malou nalepku na zadnim skle takze si octu urcite videl :lol:

Odkaz ke komentáři
A jak vypada cira parkovacka? :palec: Kup ledky od zdejsiho clena Superfatty, budes spokojeny :palec:

Rikal jsem mu, jestli sviti bile nebo do modra. Puvodne jsem chtel diody, ale on me ujistoval, ze to co mi prodal mi bude vyhovovat. Ale sviti to normalne blbe. Uz jsi mi posilal odkaz na ty diody, ale stalo to tusim kolem 300, ne? A to mi prijde dost na parkovacku. Chtěl bych aby to svitilo a poliši mi nic nemohli říct, ale nejhezci to je stejne kdyz to nesviti. Ale nenecham to tak, je to na bliti:) :P

Odkaz ke komentáři

Ja uz je tam mam pres 2 roky v parkovackach a v interieru pres rok a pul, nikdy zadny problem s policii. Kdyz mi odesla jedna parkovacka, tak mi ji normalne vymenil, takze zadnej problem :P Roberta muzu jedine doporucit.

 

Jo a jen tak pro informaci, ja s tema ledkama normalne prochazim na STK a to kolem auta minule behali jak splaseni, protoze jsem byl asi prvni, kdo si nechaval delat zapis jinych alu do technicaku :smich:

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

No popřemýšlím o tom,jako věřím, že je to kvalitní zboží, když mi ho tady doporučujete:) ale necelé 4 kila za 2ledky které já hlavně nechci ať jdou vidět. Chci něco co bude svítit jako parkovačky, když vypnu světla a chci ať to svítí co nejméně když budu svítit xenonama:D Doufám, že mě chápete, nejlepší by bylo mít parkovačku která svítí jen když parkuju:) samotný xenon je nejhezčí :lool:

Odkaz ke komentáři

Ale ty ledky maji prave tak bily svetlo jako xenon :lool: Kup si ty s 5 modulama a uvidis.

 

A co jsem ted koukal, tak cena je 280 Kc za 2 kusy :lool:

 

"obr.č.6: 280 Kč za pár - do parkovaček - 5 modulů.. "

Odkaz ke komentáři

Tak , je tu tolik očekávaná změna :palec: Je to úžasné !!!!! Nechci se s nikým pohádat, ale fakt si myslím, že jsem nemohl koupit lépe. Koupil jsem diody, které při svitu xenonu nejdou vidět skoro vůbec a jako parkovačky jsou vidět dost:) A hned jsem přijednom předělal denní svícení ať už nesvítí s mými světly, ale buď jedno nebo druhé!!! :palec:

post-2836-1294856317_thumb.jpg

post-2836-1294856340_thumb.jpg

post-2836-1294856386_thumb.jpg

post-2836-1294856400_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...