Jump to content

Garrett

OctaviaClub
 • Content Count

  1 956
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Garrett

 1. Můžeš napsat víc info k maxidotu? Od loňska ten můj začal hůř zobrazovat a teď s příchodem tepla se to ještě zhoršilo. Je na výměnu.
 2. Jak nakoupit na webu, kde je za 120 Kč, za zde inzerovaných 99 Kč?
 3. Najeto téměř 170000km. Dnes ráno přezuto a auto je mnohem pohodlnější. Zítra příprava a v pondělí odjezd na dovolenou.
 4. Objednal jsem Continentaly. Snad ve čtvrtek dorazí a v pátek bych přezul, když to všechno půjde hladce...
 5. Ano, sklo je ještě originál z výroby. Používám hodně tekuté stěrače a myslím, že to nesjpíš dost pomáhá. Stěrače opravdu minimálně. Díval jsem na Dtest a letošní vítěz v 16" jsou Continental PremiumContact 6. Ještě nikdy jsem nejezdil na Barumkách, ale jezdí na nich celá rodina, celý roky a jsou spokojeni. Jdu projít net a uvidím. Na současných Goodyear EfficientGrip jezdíme 8 sezon, od roku 2014. Výborný výsledek.
 6. Stejnou jako je na foto výše. Barva stříbrná / černá, to by mi bylo jedno.
 7. Dneska byla octava na opravě čelního skla. Žena dostala kamínkem ke spolujezdci a kousek se vyštípnul, takže stačila dle názoru servisu oprava scelením. Čelní sklo je pořád ještě originál, tak snad to bude v pořádku. A taky se nám dnes potvrdilo, že uchází pravá zadní guma. Investice do opravy nebude, pneu jsou na vyhození, takže ještě dnes chci objednat nové, příští týden odjíždíme na dovolenou, chci to mít vše v pořádku. Máte někdo rychlý tip na pneu? 205/55/16.
 8. Mě se už loupe, potřeboval bych novou nálepku
 9. Používám také již několik roků tekuté stěrače a žádné poskakování nepozoruji. Chybka bude zřejmě v těch natřených gumičkách.
 10. Dceři jsme brali Superior v krásné červené barvě před dvěma lety. Teď je jí osm a sezonu na 24" ještě odjezdí. Podmínka na kolo byla pouze barva a nové, bral se loňský model za 7500,- Váhu dětských kol jsem nikdy moc neřešil a ona taky ne.
 11. Používal jsem několik let Thule 591 a můžu určitě doporučit. Jednoduchá manipulace a stabilita.
 12. Aerotwin je dobrej a slouží velmi dlouho 🙂
 13. Doufám, že problémy s elektrikou a nejen s ní se my vyhnou a bude to vše v pořádku, ono přece jen je Octavia 1 jednodušší. Dnes odpoledne jsem byl nechat zapsat do TP tažné a zároveň jsem si požádal o třetí SPZ na nosič na kola. Formuláře jsem měl předvyplněné a byl jsem objednaný, takže jsem šel okamžitě na řadu a za chvíli jsem to měl vyřízené, za lidových 50+600 Kč.
 14. Týjo, to už je ve tvém případě retro fotka 😂
 15. Já se sundávat nechystám, pokud to nebude nutné. Bude to zároveň jako ochrana nárazníku, proti různým umělcům. + budu kupovat držák na kola na kouli. Na střechu už kola díky rakvi dát nemůžu, max. jen jedno a vzadu 3 kola.
 16. Pokud se neobjednám k Vašovi, tak by to Marťo bylo super 🙂 Tažné mám odnímatelné, na dva šrouby. V garáži, kde mám před autem vozík, teď mám už jen cca. 10-15cm k vratům. A vozík bude širší, než mám teď a chci abych to tam mohl takto parkovat i dál. Dívám se např. po tomto: https://www.agados.cz/prives-handy-8-sklopny-rampa-n1-750-kg/ Dakie: uvidíme, je to taky možnost. Poznal jsi to přesně, SVC Náchod
 17. Mikrospínač sice pořád zlobí, ale teď jak je zima, tak se to zlepšilo a navíc přestal fungovat i v řidičových dveřích, a to mě teda štve dost, auto prostě nepozná, že se otevřou dveře a sem tam se zamkne. Musím to nechat oboje opravit. Ale mám novinku:
 18. Vypadá to dobře 🙂 Ohledně SMS: samozřejmě, že ano, domluvíme se
 19. Ok Zítra odpo ti zavolám a domluvíme se 🙂
 20. Zítra jsem mezi 16-17h ve Vy, kdyby ti to pasovalo
 21. Jj, všiml jsem si 🙂 Shodou okolností máme nově v baráku také černou Scalu, ale soused ji má v 1,5 a manuálu. Nahradil Fabii I HTP.
 22. Nakonec mám 2 sady, za ty roky jsem na ně i zapomněl 🙂
 23. Ahoj, tak co je nového? Jak se jezdí v novém?
×
×
 • Create New...