Jump to content

Vak na lyže, 1Z0 885 215A


xaktax

Recommended Posts

Prodám vak na lyže 1Z0 885 215A. Vak je nový. Vyrobeno z pevného, vodu nepropustného obalu, který se následně připevní zajišťovacím pásem pod střední hlavovou opěrku. Pro až čtyři páry lyží (podle typu vázání) o váze 24 kg a délce až 195 cm. Ukládají se do něj špičkami vpřed, hůlky je třeba umístit mezi ně, hroty vzad. Vak lze použít i na přenášení lyží mimo vůz. Určeno pro vozy se sklopnou zadní opěrkou, např. Octavia II (rok výroby 2004 – 2013), Superb II (rok výroby 2008 – současnost), Octavia III (od roku 2013 – současnost), Rapid Spaceback (rok výroby 2013 – současnost).

Za 800 Kč

vak na lyže2.jpg

vak na lyže1.jpg

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Příspěvky

    • tvoji najatí živnostníci s tebou to jste byli prý taky experti, co jsem jenom z doslechu slyšel, tak jim ukázat vše do detailu... však jste to mohli dodat celé, navrhnout typy atd..., naprojektovat a byl klid... někdo dělá marku, někdo tahá trubky, někdo dělá tohle a tohle.... Měli si koupit hotové řešení - výrobek tam si myslím, že je největší problém.... je to něco, jako kdybys na koleni vyráběl nějakej stroj.... ale víc fakt nevím, mám to jenom z doslechu.... p.s. čáslav sem neřešil já, ale kolega s bráchou..... kdybych řešil vše, tak už si neudělám ani pár dní volna.... dovolený za 5 let mě zbývá furt asi 60 dnů....
    • Twl, Máro, jak vy dlouho řešíte tu pojebanou otevírací klapku nádrže pro cisterny v Čáslavi?  Rok? ... A pořád nechodí jak má. 
×
×
  • Create New...