Přejít na obsah

Zobrazenie vnutornej teploty na Climatronic ???


Guest freemorfeus

Doporučené příspěvky

Guest freemorfeus

Chcel by som sa spitat či je možne aby bud climatronic zobrazoval vnutornu teplotu alebo palubny PC...?Viem že ak auto nema Climu tak je teplomer v maske adava signal priamo do pristojoveho štitku...ale ak je v aute Clima je čidlo pod oknom a štitok si berie signal z pinu klimy...Tak bud drasticka možnost

A: Odpojit pin z climi ktory ide z palubovky a napojit nan čidlo zohnane odinkial a schovat ho dnu v aute....

B: Ak ma Climatronic nejaky pin ktory vysiela udaj aj o vnutornej teplote a datovy tok je zhodny z tokom udajou o vonkajšej teplote a štitok ho zpracuje....

C: Softverovo upravit riadiacu jednotku climy aby na pin vysielala udaj o vnutornej teplote anie vonkajšej....

Tak ako na to pani a možno aj damy odbornici hm ? ;)

Odkaz ke komentáři
Guest freemorfeus

No to by sa stalo ak by som dal dnu čidlo z vonka Klimove....ale to ostane tak ako je.....Len pridam jedno naviše ktore dam dnu anapojim nan čisto pin len z palubovky...snimat ho bude len ona klimu to nijako neovplivny si myslim....Ved ona bude mat svoje vonku G17 pin8 T12d....Len pin1 T20a bude volny na klime.....to je out. signalu vonkajšej teploty od klimy k palubovke....

Odkaz ke komentáři

Ak to skusis prepojit tak ako pises, bude Ti to blbnut. Ale ved skus si...

Ked sme prerabali moju octu na climatronic (nemal som vobec klimu), tak pri pripojeni "navyse" snimaca teploty to ukazovalo blbosti. Az ked sme napojili tak ako to ma byt (snimac za naraznikom ide do climatronicu a budiky si beru teplotu od neho) to chodilo Ok. :blink:

Odkaz ke komentáři
Guest freemorfeus

Konečne jeden človek čo mi uznal že čidlo ide najprv do klimy a odtiel ide signal do palubovky :blink: No z log.hladiska by to nemalo ovplivnit klimu ajej vnimanie vonkajšej teploty...a budiky su stavane podla schemy bud na pripojenie k čidlu priamo alebo ak ma auto klimu tak až k nej ....No asi to treba ale skusit v reale... :lool: Podla mna je hlupost mat 2x info o vonkajšej teplote...to ako keby som mal dva otačkomery vedla seba :lool:

Odkaz ke komentáři
Guest freemorfeus

Každy mi vravy ako to nepojde,,,,,ale ja chcem poradit ako to pojde a čo najenodukšie ? ? ? ! ! ! Možno existuje nejaky trik na Climatronicu že stači napriklad v diagnostickom mode niečo nastavit aj bez Vagu azačne ukazovat vnutornu teplotu....aj potom čo videm z menu....

Odkaz ke komentáři
  • o 10 měsíců později...
  • o rok později...

k teme zobrazenia vonkajsej teploty mam jeden dotaz po domontovani climatronicu. Mam mr98 s palubakom, takze malo to cidlo vonkajsej teploty, ktore viedlo do pristrojovky, to som odpojil, napojil ho do climatronicu a z climatronicu ide drat do pristrojovky, kde preposiela info o teplote predpokladam...

vsetko som napojil podla schem, ale jeden problem mam a to, ze na pristrojovke mi zmizlo info o teplote, mam tam vsetky polozky, spotreba, rychlost, cas atd, ale teplota tam vobec nie je... uplne ta polozka zmizla, nie su tam ani pomlcky alebo nieco podobne... je to normalne? moze byt, ze nespolupracuje climatronic so starymi budikmi?

 

To info o teplote mi nechyba, pretoze je to na displeji climatronicu, len ma to zaujima, chyba bude v spojeni, niekde som spravil chybu alebo je to normalne? Prip. treba nejak inak nakodovat climatronic, prip. pristrojovku?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...