Přejít na obsah

Dodělání parkovacího asistentu


Golfino

Doporučené příspěvky

Ahojte. Koupil jsem pro kamrada parkovaciho sistenta (samozřejmě neorigo).

Montáž je jednoduchá. Chci se jen zeptat na zkušenostmi s lakováním?

Čidla vypadaji viz příloha.

 

 

 

Lakovali jste to normalně že jste zafoukali cele čidlo nebo musim ten prostředek nějak zalepit ať se tam barva nedostane?

Druhá otázka je. Kde máte na OII čidla namontovane. Například ja je mám v zadnim narazniku pod lištou (viz muj avatar :-) ) Ale viděl jsem tad na foru že to maji lidi i přímo v te liště v zadním nárazníku.

post-3807-1274437014_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

No , jestli koupíš origo parkovacího asistenta do 1500 tak to potom jo.

Montáž mě přijde jednoduší - stačí vyvrtat díry (u čínských je přímo frézka) , připojíš dva dráty zpátečku a kostru a je hotovo - nemusíš nic kodovat.

Co se týká kvality tak ta je samozřejmě úplně někde jinde , osobně bych si levné (čínské) čidla na auto nedal. Za sebe můžu doporučit čidla od apri jsou sice trochu dražší ale fungují dobře a provedení je taky ok. Mám pocit , že je škodovka prodává jako sadu pro dodatečnou montáž.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ahoj Všem :-)))Jestli mohu svůj názor na věc a zkušenosti......

 

na auto bych si nedal v žádném případě čínu.....(chápu lákavá cena klasika dneš všichni hledají vše nejlevnějc ale asi to nebude to pravé rozhodnutí)

 

montáž samozřejmě neni uplně složitá ale za 5 minut to tam také není a hlavně bych chtěl vidět co to u OII bude dělat když to připojíš na zpátečku......:-))))

 

a další věc když odejde čidlo zpravidla už nové neseženeš a zase nová sada???? a to u číny jedna zima sůl a je v háji :-)))))

 

Jedině doporučuji origo a na tomto nešetřit....a otvory jsou označeny zevnitř kde vrtat......a do lišty u OII tvarem ani náhodou.....to jde pouze u OI (pouze limuz) FI atd.....

 

MRS.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...