Přejít na obsah

po vymene baterie hukajuca sirena


hocky252

Doporučené příspěvky

Dobrý deň,
pred nedávnom mi odišla batéria vo vozidle na čo som zakúpil novú. Po nainštalovaný novej batérie a zatvorení kapoty sa spustila siréna. Nastupil som do vozidla (bolo uz pred vymenou baterie odomknute) nastartoval a sirena hukala dalej. Vedeli by ste mi poradiť kde sirénu odpojim? Či stačí niekde len odpojiť poistku alebo priamo napajanie sireny. Alebo ako postupovať? 
Auto zamykám len kľúčom nie na diaľku.

Ďakujem vám veľmi pekne

 

Upraveno uživatelem hocky252
Odkaz ke komentáři

a keby nepomohlo tak kde sa nachadza sirena? by som ju prinajhorsom odpojil. Potrebujem sa dostať do servisu 4km a nechcem celu cestu húkať

UPDATE
našiel som obrazok a malo by sa to nachadzat teda pod čelným sklom
https://workshop-manuals.com/skoda/octavia-mk1/electrical_system/electrical_system/lights_lamps_switches_outside/anti-theft_warning_system/alarm_horn_with_emergency_battery__h12/

Upraveno uživatelem hocky252
Odkaz ke komentáři

Okej v motorovom priestore mám BKA 093 006A zabezpecovaci system od META SYSTEM. Čo o nom citam mal by blokovat aj nastartovanie motora no ja som normálne nastartoval (zrejme je v nom blokacia startu motora deaktivovana). Podla vzhladu usudzujem ze je v nom zabudovana sirena (ked mi hukala tak zvuk isiel niekde z toho priestoru tak to zrejme bude on). Odpojim ho teda a skusim nastartovat... Prinajhorsiom budem hukat po ceste 

Upraveno uživatelem hocky252
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Jako přijít a vidět tohle pripadne na autě, asi by me to taky poslalo do kolen 🥲
    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
×
×
  • Vytvořit...