Přejít na obsah

Mikyho Blackkitty


Doporučené příspěvky

Octavia II Elegance 1.9tdi DSG (MR 2005)

77kw + par pomocniku navic

Alu 18" - Luxon (Cerno-stribrne)

prozatimni najezd cca 137500km

 

Upravy: Narazniky RS, folie, LEDky, koncovka vyfuku, natrene trmeny na cerveno, ramecek kolem radia-blackpiano, -35mm H&R, maska v laku

Nejblizsi planovane upravy: bocni listy v laku

 

post-75-1245660171_thumb.jpg post-75-1245667584_thumb.jpg post-75-1245667592_thumb.jpg post-75-1246632949_thumb.jpg post-75-1246632967_thumb.jpg post-75-1269814627_thumb.jpg post-75-1280357648_thumb.jpg post-75-1280357656_thumb.jpg post-75-1280357665_thumb.jpg post-75-1280357675_thumb.jpg post-75-1280357682_thumb.jpg post-75-1303228787_thumb.jpg post-75-1303228793_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Jinak kluci, dneska mi volal bracha (advokat), ze obhajoval klienta a vyhral.. o co se jednalo.. Klient byl zmeren Pasikem R36... bracha teda zastupoval a uhral to na to, ze v dobe kdyz ho merili, tak jeli vlastne rychleji, nez dovoluje zakon... a aby takhle mohli jet, tak musi mit majacek, coz oni nikdy nemaji, pac by hned kazdy videl, ze ho meri, zejo...nicmene porusuji zakon, takze to jejich mereni je neplatne... Tohle uz kolovalo po netu, ja jen, ze legislativa s tim pocita a je to opravdu tak, neni to zadny blabol... holt maji to kluci tezky... Navic jsem se dozvedel, ze oni nas meri po dobu 10sec a delaji z toho prumernou rychlost...takze staci dupnout na brzdy a prumerna je hned jina, ze :) :lol:

 

to je zatim asi tak vse ;)

Odkaz ke komentáři
Jinak kluci, dneska mi volal bracha (advokat), ze obhajoval klienta a vyhral.. o co se jednalo.. Klient byl zmeren Pasikem R36... bracha teda zastupoval a uhral to na to, ze v dobe kdyz ho merili, tak jeli vlastne rychleji, nez dovoluje zakon... a aby takhle mohli jet, tak musi mit majacek, coz oni nikdy nemaji, pac by hned kazdy videl, ze ho meri, zejo...nicmene porusuji zakon, takze to jejich mereni je neplatne... Tohle uz kolovalo po netu, ja jen, ze legislativa s tim pocita a je to opravdu tak, neni to zadny blabol... holt maji to kluci tezky... Navic jsem se dozvedel, ze oni nas meri po dobu 10sec a delaji z toho prumernou rychlost...takze staci dupnout na brzdy a prumerna je hned jina, ze :) :lol:

 

to je zatim asi tak vse ;)

Tohle je vážně pravda??

Odkaz ke komentáři

Jsem v tomhle značně skeptický - pokud bynešlo jen o pokutu, ale o odejmutí řidičáku a měl-li by soud minimálně odkladný účinek, pak bych do toho možná šel taky, ale nevěřím, že by to takhle šlo - možná to soud první instance rozhodl takhle, ale soudy vyšší instance to dál nepustí.

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Líbí se mi, jaká se tu kvůli výměně čelního skla rozvinula diskuse ... . Má zkušenost je taková, že mi nikdy nikdo nenutil "zalepení" skla, vždy se sklo měnilo. Ano, vím, že výměna skla má svá rizika, ale stejně to sklo je po nějaké době  a porci kilometrů "osekané" a poškrábané, navíc u staršího auta se už začíná i odlepovat, takže vždy výměna. Mě tedy ca 1000,-kč/rok a spoluúčast 1000,- nezabije, takže sklo mám pojištěné a měním, když je potřeba. 
    • bigfavo vaša objednavka je už pripravena a zajtra ju posielam
    • tak potom si treba nastudovat, ze kedy sa opravuje a kedy meni a ked s tym ides do servisu, tak predsa zhodnotia, v akom je to sklo stave a navrhnu nejake riesenie. ci co len tak niekde das auto s tym, ze netusis, co sa s nim bude diat? to pochybujem.
×
×
  • Vytvořit...