Přejít na obsah

Lev ze Španěl


mole.first

Doporučené příspěvky

Dakie: Míra Škorpil, nevím, jestli ho znáš. Už je to u něj objednaný, nebudu to hrotit.

 

MichalF: to jo, proto stojí fabka v garáži a čeká na zítřek, kdy si dojede pro nový spínač. Nejsem sebevrah, abych jezdil bez brzdovek. Jinak myslím, že o vybitou baterii bys taky nestál.

 

Chjetjov: jojo, teď zrovna celý týden. Obyčejně mezi Prahou 9 a Prahou 4. :huh: Ale dneska už se mi to na křižovatce trochu sklouzlo, tak uvidíme, jak dlouho ještě bude v provozu. :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Dakie: Míra Škorpil, nevím, jestli ho znáš. Už je to u něj objednaný, nebudu to hrotit.

 

MichalF: to jo, proto stojí fabka v garáži a čeká na zítřek, kdy si dojede pro nový spínač. Nejsem sebevrah, abych jezdil bez brzdovek. Jinak myslím, že o vybitou baterii bys taky nestál.

 

Chjetjov: jojo, teď zrovna celý týden. Obyčejně mezi Prahou 9 a Prahou 4. :pivo: Ale dneska už se mi to na křižovatce trochu sklouzlo, tak uvidíme, jak dlouho ještě bude v provozu. :pivo:

nebudeš kupovat zimáky na leona?

Odkaz ke komentáři

No jo, to jsou ony.

 

Vyvážený snad i budou, ale 20 minut, to máš jen přehození. :D To se ale musíš nejdřív olbíct do tepláků, sejít dolů po schodech, odrovnat bordel ve sklepě, přetahat kola ze sklepa do garáže, pak to za těch 20minut přehodit, pak zase odtahat letní kola do sklepa, zarovnat je bordelem, vylézt po schodech a převlíknout se zpátky. Se mi dělá blbě jen si to představím. :)

Odkaz ke komentáři

Přezuto. Uf, to byla radost. :palec: Chtěl jsem to v sobotu dopoledne hodit do FastBoxu, kde se dle jejich reklamy přijímá IHNED a BEZ OBJEDNÁNÍ a bylo mi sděleno, že mě můžou OBJEDNAT až na 17.00 (bylo cca 10.00). Takže jsem se rozhodl, že to udělám sám. V -6stupních je to fakt radost, klíč krásně přimrzá k rukám, podlaha v garáži je ledová jak... no jak led. Hnus přátelé, ale povedlo se a už konečně jezdíme!

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

No, od tý doby, co zaschnul inkoust na techničáku mu přibylo asi deset tisíc, žádný extrém. Dneska zrovna odpočívá v garáži - nějak nám stávkují vrata...

 

A je to radost s ním jezdit, i když to snížení není v Praze dvakrát praktický (cestou do práce přejíždím asi 20x zpomalovací prachy - takový ty betonový), tak sedačky si člověk prostě musí zamilovat. Stejně jako řadičku - padne akorát do ruky - a prostor. :lol:

Odkaz ke komentáři

Pravda tak trochu na obou stranách...pružiny jsou tvrdý ale na kvalitních tlumičích tak 30tkm a pak už je to houpačka celkem..ted po zimě na některých okrskách připomínajíci vlnobití je chování nepříjemný.Ani Bilseiny tohle neustojí natož Sachs,který jsem měl před nima.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak nám zblbly blinkry. Zrovna cestou na OC sraz na Chodově... Jedu, dám blinkr, ten se po změně směru vypne, ale cvaká to dál. Pak to přestane, pak se to chvilkama zase samo spouští... Ale jen cvakání, nebliká to a ani kontrolka nesvítí. Prý únava materiálu - buď na páčce pod volantem (což je pravděpodobnější), nebo u spínače výstražných. A odhad ceny opravy? Něco mezi 600-2000 Kč.... To se teď hodí. :huh:

Odkaz ke komentáři

Tak včera jsem v Leonu poprvé vytočil tacháč na 200 km/h - dálnice od ČM ke sjezdu na Brandýs byla skoro volná, takže byl prostor. Až teprve, když jsem sjel, jsem si vzpomněl, že nemám dálniční známku... :) Podstatné je, že už vím, že to tak líná mrcha zase není a můžu zase jezdit téměř předpisově :o

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...