Přejít na obsah

Lev ze Španěl


mole.first

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Tak, dneska vyměněny žárovky - odteď testuju Osram Night Breaker - slibujou až o 90% lepší svícení, o 35 metrů delší kužel a o 10% bělejší světlo. Už se těším na noc. :lool:

 

Tady jsou fotečky s černými skly, novými stěrači a žárovkami:

post-437-1281286989_thumb.jpg

post-437-1281286675_thumb.jpg

post-437-1281287001_thumb.jpg

post-437-1281286690_thumb.jpg

 

Jinak fólie jsou 20, takže 80% zatmavení na všech sklech.

Odkaz ke komentáři

No, tak teď si nejsem úplně jistej, ten zadní sloupek není sloupek ale sloup, a je o dost širší, než jsem myslel. Asi radši počkám na náhled na VT... Na fotkách vypadá perfektně, jenže když stál v sobotu na tý letištní ploše, tak se ještě pár nedostatků ukázalo. V reálu vypadaj ty stříbrný sloupky podivně, tak nevím :) Taky jsem zjistil, že je u země pořád o dost kulatější, než bych chtěl. No jo, ale sežeň si "cupra kit" za normální cenu...

 

Nějakej nápad?

 

 

Dakie: Jinak žárovky jsem ještě nezkoušel, v pět odpoledne bylo ještě docela světlo. :palec: Ale už se těším, až je vyzkouším. Mimochodem - sehnal jsem je za 599 Kč v Alza.cz, oproti 475 Kč, který sliboval jeden obchod v Praze je to docela raketa, jenže tam mi nebyli schopni říct, kdy je vůbec budou mít.

 

Chjetjov: hele, lišty sis lakoval sám? Nebo máš někoho v Praze kdo to dělá? Chtěl bych nalakovat přední a zadní a pravděpodobně bude potřeba přetáhnout i zadní nárazník, nějako z něj opadává barva :/ A taky to zrcátko... Dík. Jinak - fólie na sklech musím mít všude, nesnáším, když mi někdo čumí do auta. :) A taky bez tý klimošky jsou docela praktický. :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...