Přejít na obsah

Technické údaje k zákonnej poistke


juri89

Doporučené příspěvky

Zdravim kupil som si Octaviu I Ambiente Combi 1,9 TDi,81KW,rv 2001.... a nedari sa mi zistit vsetky udaje okolo zakonnej poistky,technicky preukaz sa mi vybavuje takze ho nemam u seba, kedze ho mam dovezene z Nemecka. hlavne presnu kubaturu,hmotnost, a neviem co este by som k tomu potreboval, ak by niekto pomohol bol by som moc vdacny

 

 

Dakujem

Odkaz ke komentáři
juri89: odkial si? Vypln si bydlisko, urcite sa niekto najde, co ma VAG a rad pomoze. :palec:

 

no ja som z Kysuc okolie Čadce pripadne Žiliny.Ten kto mi auto doviezol mi vravel ze v Ziline v novom Tescu je akasi dobra sluzba s klučmi... neviem ale ci sa tam neprejdem zbytocne

 

a este jedna vec na aute su montovane folie vzadu ktore boli robene v Nemecku a jedine co k nim je je taky ružovy maly papier Kraftfahrt-Bundesamt...... a pod tym Allgemeine Bauartgenehmigung... uz nemam cas to skenovat (nahodim to zajtra) ale netusim ci je to osvedcenie o foliach pre policajtoch keby ma nahodou stopli. Je tam nieco pisane o Polyesterfolie...0,050 mm+/- 10%

Pripadne ci aj na slovensku sa da na to vybavit certifikat a za kolko? Dufam ze mi ho uz nebude treba :rolleyes:

Odkaz ke komentáři

takze toto je ono:

 

http://www.stooorage.com/show/465/897949_snimek.jpg

http://www.stooorage.com/show/465/897950_snimek-001.jpg

 

 

akurat neviem preco je tam datum na tom 23.9 1998, prisom auto mam o 4 roky mladsie

 

 

 

 

a chcel by som si dat namontovat laktovu opierku myslite ze sa mi oplati priplatit za original pri ktorom je montaz vraj lahsia kde netreba nic vrtat a pod... alebo kupit univerzalnu ktora nemusi pasovat a finalny efekt bude nulovy? ake mate vy ostatny?

 

http://autoomega.sk/index.php?id_sek=&id_tovar=15099&uroven=5&zaradenie=733&ukaz=detail&hlzaradenie=1[code]

 

aj ked cena je dost vysoka ale viem ze bude presne pasovat a montaz bude trvat par minut

Odkaz ke komentáři

Ohledně těch folií, já mám to samé. Auto z D, fólie na zadních oknech a k nim toto osvědčení "Spolkového dopravního úřadu". Policajtům to doposud bylo šumák, ale pokaždé mám problém na STK, chtějí po mně "Typový list k provedené úpravě zasklení" od firmy, která montáž prováděla a štítek s číslem schválení na každém takto upraveném okně (tak jak to vyžaduje v současnosti naše legislativa) nebo alespoň úřední překlad toho německého osvědčení.

Zatím jsem to vždy ukecal, ale donekonečna mi to asi procházet taky nebude.

A myslím, že na Slovensku je to asi podobné.

 

Ještě k tomu datumu, to je podle mne datum, kdy ten dopravní úřad vydal to osvědčení na ten konkrétní typ folie, nikoliv datum montáže.

Upraveno uživatelem FRANK
Odkaz ke komentáři
tak skusal som ten navod a hned v 2 bode mam zadrhel, ked drzim obe tlacitka asi minutu nic sa mi nerozsvieti ani nezhasne... neviem skusal to aj niekto iny?Kde robim chybu? ja mam ten starsi central bez vystrelovacieho kluca

 

dakujem

 

 

takze bol som sa opytat v origo skodovke servise a povedal ze diagnostika nepomoze a ak hej tak na tri dni a potom sa zas budem vratit ze musia vymenit polovicu kluca (takze oprava 50 eur + 16 eur diagnostika) mne sa to zda strasne pridrahe a kto vie ci aj vie o com rozprava myslite ze aj neautorizovany servis by vedel pomoct? alebo znami radil nejaku kluciaren v žiline ze by pomohla

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Inzerát platí jen do 14.5.!Prodám Škodu Octavia, 1.9 TDI, v provedení TourRegistrováno 12.11.2009Najeto 437 000 KmVIN TMBDS41U4A8840113Typ 1U, Variante: STAXRX01, Verze NFM5S5Barva: šedá tmavá metalízaHistorie:Do r. 2009 – 2019 firemní vozidlo otce, který spravuje vozový park firmy. Sám staví veterány, takže vozidlo bylo pravidelně servisováno a udržováno v perfektním stavu.2019 – 2024 odkoupeno od firmy, řídila jsem jen já, (jezdím 16 let bez vážnější nehody).Průběh nehody: Řidič přede mnou z vysoké rychlosti prudce zabrzdil aby vpustil chodce, kterého přehlédl kvůli špatné viditelnosti. Na mokré silnici jsem nestihla dobrzdit.Opravy a změny:Do r. 2019 vše zapsáno v servisní knížcePo r. 2020 měněn pouze startér a kloub s manžetou na LP kole, levé zrcátkoPovrchové škrábance laku jsem letos plánovala rozleštit a nechala jsem namíchat lak – přenechám.Plánovala jsem ji opravit a udržovat co nejdéle ideálně až do stavu veterána, ale bohužel dlouhodobě nevyhovuje mým aktivitám, nyní odkupujeme od firmy combi.Pojišťovna vyčíslila hodnotu vozu před poškozením na 37 000 a nabízí odkup (do 14.5.), ale rozhodli jsme se nabídnout ho touto formou i jiným zájemcům.Pro více informací volejte 722 706 180.
    • No ono po výměně brzd vibrace nejsou, ale kolo se hřeje vyměnilo se vše kolem brzd a bez výsledku. Proto se ptám jestli to může dělat náboj když při jízdě nehučí, každopádně už je objednaný takže v úterý by měl dorazit a ve středu se hned vymění tak doufám že bude klid už.
×
×
  • Vytvořit...