Přejít na obsah

Chipmannův černý cultík RS


Guest chipmann

Doporučené příspěvky

Guest chipmann
ahoj Romčo..koukám,kráska je to pořád :smich: super :D jinak to co se ti stalo s autem,to nase_e :D

tak ať dělá dál jen radost :D

Ahojky no musí dělat jen radost :smich: no jak jsem spal výš byl jsem s přítelkyni v ploskovicich na zámku a takhle to dopadlo ale koncem května už bude ok :smich:

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
cece pekny :palec:

 

hele co je to za rozmer?

 

koukam na Tomason TN4 Black ale tam je rozmer 8,5x18 ET40 tak nevim nevim.... kor kdyz mam jeste Eibach Pro-Kit 30mm :P co myslis?

tak jsem na tom úplně stejně dokonce vzadu mám ještě 2cm podložky a v pohodě vše se tam krasne vejde :D takže toho bych se nebál . to Vitto: Jj taky si už začínám zvykat máš pravdu tyhle kola jsou k ní jako dělany:) !

 

Prosim tě jak jsi oblepil ty lišty tou carbon folií? Musí tapecáky dolu aby se dala lišta dekoru vyndat?

nemusí ani jedno dá se to normálně nalepit chce to jen trochu šikovnosti :D :D

Odkaz ke komentáři
tak jsem na tom úplně stejně dokonce vzadu mám ještě 2cm podložky a v pohodě vše se tam krasne vejde :rolleyes: takže toho bych se nebál . to Vitto: Jj taky si už začínám zvykat máš pravdu tyhle kola jsou k ní jako dělany:) !

diky diky hodil bys me sem jeste foto za svetla z boku a zezadu? jde me predevsim o to az auto nalozim... :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

tak včera jsem konečně odvezl auti do servisu bude tam prý 4.týdny Chjo naštěstí se mě týká také ta výměna zapalovacich modulu takže mi to udělají při jednom a ještě mi vyčistí interiér a ošetři kůži tak aspoň něco teď si užívám jízdu s náhr. Vozem 1.9tdi combi na jízdu nic moc ale ta spotřeba je super ;) :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
Guest chipmann

Tak novinky ohledně mého vozu :

Měl jsem si ho vyzvednout v pátek 3.6 jenže prý dělají celolak na autě takže bude až v pondělí následující týden sakra se s toho už zblázním jsem bez auta skoro měsíc :pivo:

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann

Tak dnes proběhla docela slušná slovní přestřelka se servisem začínají mě docela už točit zítra jim davám poslední šanci poté už to budu řešit s majitelem servisu ,dnes mě šokoval výrok technika já "já ani nevím kde to auto právě je " takže asi tak ať žije autorizovaný servis škoda !!!

Odkaz ke komentáři
Tak dnes proběhla docela slušná slovní přestřelka se servisem začínají mě docela už točit zítra jim davám poslední šanci poté už to budu řešit s majitelem servisu ,dnes mě šokoval výrok technika já "já ani nevím kde to auto právě je " takže asi tak ať žije autorizovaný servis škoda !!!

To máš v Elánu??

Odkaz ke komentáři

To s tím někdo jezdí do práce a domů nebo co?!

 

Takhle neschopnost přejímacích techniků mě odpudila od jakékoliv další spolupráce s autorizovanými servisy. Nebudu se radši rzepisovat, nebo se zase rozčílím, když si na některé vzpomenu.

 

PS: Vykašlal bych se na majitele a řešil to s pojišťovnou, ale bál bych se, aby to neskončillo tak, že Tvoje auto bude jako rukojmí v případě sporu o úhradu mezi nimi.

Odkaz ke komentáři

Hele podobný zkušenosti s technikama v autor.serv. mám i já.

Něco jsem si s tím "mým" dohodnul co a jak ještě uděláme a co spolu dořešíme až přijedu.

 

Nejen že to auto jsem tam měl dýl než mělo být ale pak mi ten "můj" technik zavolal v 16:30 že ať si pro auto jedu.

Tak jsem pro něj tedy v pátek půl hodiny před zavíračkou dojel. Jen tak tak jsem to stihnul a auto mi předával jeho kolega se slovy že už tam tamten není.

Samosebou o ničem nevěděl.

 

Fakt by se člověk zase nasral. Teď jezdím do neautor. serv. ale příjmá i přejímá to se mnou přímo majitel.

Jo to je o něčem jiném :D

 

A zámecký páv-snad netřeba komentáře. :blink:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...