Přejít na obsah

EDT


Doporučené příspěvky

Ale no tak, snad jsem nepodupal tvou citlivou duši :)

 

Pro neznalé:

 

"Edetus animalis" je třetí vývojový stupeň, ten se projevuje někdy mezi 20.00 a 23.00. Před ním jsou stupně "Edetus sapiens" (do 16.00), "Edetus srandus" (16.00-20.00). No a nakonec následují stupně "Edetus chciplus" (23.00-03.00), "Edetus komatus" (03.00-10.00) a "Edetus blius" (10.00-16.00). A tak se to opakuje pořád dokola. :) Tuhle teorii jsme si ověřili naposledy v Kyjevě :)

Odkaz ke komentáři

čau:-)

rafty rafty....já dovču zřejmě nedostanu...už jsem se i ptal....co se dá dělat...a a...ani neumím plavat...:-)

co jste psaly o grilovačce v zimě...??jestli to vyjde tak já možná jedno místo na grilování v zimě budu mít..:-)

Mole:jestli pojedete na rozkoš a stavíte se pro mě(bydlím na trase na rozkoš)tak vám to ukážu....

Odkaz ke komentáři

Tak doufám Chipso, že nás na tu chalupu taky někdy pozveš na nějakou pařbu. ;) :(

 

Jinak já měl takovej "pořádkodělající", tzn. že jsme zase museli oblítat návštěvy a v neděli jsme dokoupili nějaký nábytek, který nám chyběl (noční stolky, větší konferenční stůl). Moje velmi oblíbená činnost - stavění nábytku z IKEA, mi zabrala asi tak dvě hodinky, horší byl pak ten související úklid - šoupání s nábytkem nevyhnutelně odkrylo místa, kam vysavač nedosáhne... Hrůza. :(

 

Jinak jsem už zregeneroval síly a těším se na rafty ;) A taky doufám, že v létě ještě bude hezky, abychom stihli ještě nějakou grilovačku.

Odkaz ke komentáři

No tak paráda, dobré zprávy při pondělku. ;)

 

Jinak - včera skončila registrace na rafty!!! Pešír dnes volá do půjčovny a blokuje dva rafty (zároveň prověří, zda je Jizera sjízdná. Pokud ne, museli bychom to případně odložit).

 

Obsazení je zatím takovéto (jednotlivé posádky se libovolně prohodí přímo před akcí):

 

RAFT 1: Pešír (kapitán), Bedlickaa (navigátor), mole.first, Tequii, Gowster a přítule

 

RAFT 2: Fany (kapitán), Lucky (navigátor), Dakie, Tina, Sinius + 1

 

Pokud chce jet ještě někdo další (Chipsa zatím prezentoval jen "možná"), určitě to půjde zařídit. Vím minimálně o dalších dvou lidech, kteří by jeli, takže bychom zabukovali i třetí raft.

Odkaz ke komentáři

A nesmíme zapomenout na trychtýř, ať nemusí mít moc otevřenou pusu, až mu to tam budeme cestou dolévat. Ta voda teď přeci jen není zrovna nejčistší... :lol: Ještě by mě zajímalo, kde se Chipsa-šroub startuje. Tyhle moderní motory maj většinou nějakou šňůrku. Ovšem ta se hrozně ráda trhá. :lol:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...