Přejít na obsah

EDT


Doporučené příspěvky

No, ještě bychom mohli dvě auta nechat v Dolánkách... Takže - Turnováci a Doubraváci (Dakie, Tina, Najmis, Fany, Jana a Elis) nasednou v Turnově a v Dolánkách se přidáme já s Léňou a Patrik s přítulí, abychom nemuseli po raftech zase nasedat na vlak. :angry: Na Skale se sejdeme všichni s Pešírem a Chipsou. Až dojedeme po vodě do Dolánek, tak Gowster nebo já vezme Pešíra a Chipsu a odveze je na Skalu, druhej vezme Janu a Elsu a odveze je domů a turnováci se dostanou vlakem domů. Případně si počkaj a vezme je ten, kdo se bude vracet prázdnej ze Skaly.

 

Nechcete to nakreslit? :angry:

Odkaz ke komentáři

Ty voe....mě serete...... :palec: To ale nemůžu stihnout... na 1000 tam.... z Orlickejch Říček pojedu cca 0800 ráno ( známe jak to dopadá = vyjedeme kolem 0900 ) pak TU ( rychle do úpice pro auto = to musim ) a pak pojedu takže počítám, že pokud všechno dobře půjde tak cca v 1000 vyjedu z TU a budu tam ( KDE ? ) cca kolem 1100.

 

Leda bych jel na moto do říček, a vyjedu ještě dříve ( jsem totiž bez auta a pojedu s kolegou = duchodce = jízda pomalá ( čti pomalá jízda :-D ) ) ale na moto bych to mohl stihnout rychleji...

 

Napište KAM mám přijet a v kolik ( by se to hodilo, uvidim zda je to realný )

Odkaz ke komentáři

Chipsáči, tě roztrhnu jak hada, jestli nepřijedeš. Optimální bude, dorazíš-li do půl jedenácté, než proběhne nutná instruktáž, a tak :palec: Tak vyjedeš dřív, nejsi malé dítě, abys musel spinkat do osmi. :huh: I když mi je jasný, že do sedmi budeš kalit. :D

 

A ty můžeš přijet buď na Malou Skalu nebo do Dolánek, to záleží na tom, jak ti to vyhovuje. V Dolánkách (Dolánky u Turnova), je to celkem jednoduchý, tam je kousek od vlakové zastávky parking (mám v příspěvku mapu) a na Malé Skale sám nevím, kde se naloďujeme.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...