Přejít na obsah

Chyba v elektrice


Tregi

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám problém, který bych rád s vámi zkonzultoval.

 

Když otočím klíčkem ve spínačce vše funguje jak má, ale když sešlápnu brzdový pedál tak se mi rozsvítí zadní mlhovka,nefungují směrovky a bez nastartovaného motoru zhasínají budíky.

 

Když není klíček ve spínačce sešlápnu brzdový pedál a vše se chová jako bych otočil klíčkem, pouze nezhasne imobilizér a baterka.

 

Typ vozu: Škoda Octávia r.v. 1997 1.8 20V 92Kw.

 

Děkuji za každou pomoc

Odkaz ke komentáři

Zkus ten snímač na brzdovým pedálu ... zkusit odpojit. Pak bych prošel konektory a dráty pod přístrojovkou. Je to těžký hledání, ale zase lepší když to dělá furt, tak stačí odpojovat až se to uklidní a najdeš vadu. Jo a ta nabíječka na telefon je do zapalovače? Jo a nepraskají ti pojistky? Důležitý je vyjít z něčeho kdy se to objevilo poprví a co se s tim předtim dělalo.

Odkaz ke komentáři

Čus, dneska jdu rozdělat palubku a jdu hledat :palec: JJ ta nabíječka je do zapalovače, jsem to tahal pod plastama,aby mi tam nikde nevyseli cáry kabelů. Jinak s pojistakama problémy nemám. Mno jestli na něco příjdu, tak dám vědět.

 

Dík kdyby někoho ještě něco napadlo sem s tím :lool:

Odkaz ke komentáři

Nemôže to robit spínačka??? V mojom prípade zlá spínačka(elektrická čast), spôsobovala zhasnutie motora po zaradení spiatočky a pri stlačení brzdy bez klúčika v spínačke sa my rozsvietilo podsvietenie budíkov..... Po výmene orechu na spínačke všetko prestalo. Neviem či Ti to pomôže ,ale...... :lol:

Odkaz ke komentáři

Tak jsem rozebral palubku a vyzkoušel ten snímač brzdového pedálu a stále to robilo problémy ne teda to co před tím, ale zase něco. Tak jsem odpojil konektory od zadních světel a už bylo vše v pohodě, tak jsem rozebral plasty v kufru a šel jsem kontrolovat konektory a našel jsem jeden vypínač netuším co to je :lol: Ale po přepnutí bylo vše v pohodě :P Tak uvidíme byl jsem to projet a neprojevilo se to.

 

Díky všem za pomoc

post-483-1282398435_thumb.jpg

post-483-1282398468_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...