Přejít na obsah

Octavia I se vyrobi posledni v listopadu


Doporučené příspěvky

No odkaz stale nefunguje, tak asi ano:)

Dnes sa stala zaujimava vec - zaparkoval som octu konecne do garaze. Mame spolu tri garaze - jedna spolu s domom a dve vzadu na dvore + dielna. Vsetky boli znicene pri povodni 15. augusta. Ale dnes sa podarilo uvies aspon tu v dome to takeho stavu aby sa v nej dalo parkovat. Auto v nej neparkovalo asi 8 rokov - od vtedy co sme predali nasu prvu OI (SDI), potom tam bol sklad. Pamatam si ako som v tej garazi prvy krat uvidel tu octu - mal som vtedy cca 12 rokov. O tom ze tam je som sa dozvedel od otca - najskor som myslel ze to hovori o nasej Octavii 1962 ktoru mal vtedy v robote aby tam na nej mohol kde tu robit. Ale po otvoreni dveri tam stala nablýskana strieborná Octavia r.v 2000. Okamzite som sa do toho auta zabuchol a stravil som v nom zvysok dna :lol: ! No a tam sa zrodila moja dnes uz 10 rokov trvajuca zavislost. Len som si dnes na to spomenul, ked som tam parkoval AEE :) ! To ze OI konci vo vyrobe je sice smutne :) , ale ja s nou este urcite nekoncim :lool:

Odkaz ke komentáři
No odkaz stale nefunguje, tak asi ano:)

Dnes sa stala zaujimava vec - zaparkoval som octu konecne do garaze. Mame spolu tri garaze - jedna spolu s domom a dve vzadu na dvore + dielna. Vsetky boli znicene pri povodni 15. augusta. Ale dnes sa podarilo uvies aspon tu v dome to takeho stavu aby sa v nej dalo parkovat. Auto v nej neparkovalo asi 8 rokov - od vtedy co sme predali nasu prvu OI (SDI), potom tam bol sklad. Pamatam si ako som v tej garazi prvy krat uvidel tu octu - mal som vtedy cca 12 rokov. O tom ze tam je som sa dozvedel od otca - najskor som myslel ze to hovori o nasej Octavii 1962 ktoru mal vtedy v robote aby tam na nej mohol kde tu robit. Ale po otvoreni dveri tam stala nablýskana strieborná Octavia r.v 2000. Okamzite som sa do toho auta zabuchol a stravil som v nom zvysok dna :lol: ! No a tam sa zrodila moja dnes uz 10 rokov trvajuca zavislost. Len som si dnes na to spomenul, ked som tam parkoval AEE :) ! To ze OI konci vo vyrobe je sice smutne :) , ale ja s nou este urcite nekoncim :lool:

krásná to vzpomínka :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zijete jeste vubec nekdo ?
    • Zdravím, tak jsem vyměnil ten pomocný spojkový válec a je to celkem v pohodě 😉 ale zjistil jsem že mi sákne ta trubka co jde do toho válce od hlavního válce....těžko se dostávala ven byla docela "zarostlá" a teď bohužel prosakuje kapalina 😞 snažím se sehnat celou tu trubku ale tvarově mi vychází jen ta z modelu Octavia 1,6 viz přiložené obrázky a podle VIN tam má být tvarově úplně jiná tak fakt nevím jestli koupit tu samou co tvarově odpovídá nynější nebo jenom zkusit vyměnit ten těsnící "O" kroužek na té přírubě co jde do válce....díky za pomoc 😉 
    • Zdravím, mám na své O2 před FL aktuálně kola 8Jx19 ET32, které v podstatě dosloužili a budu kupovat nové. Aktuálně koukám na kola které jsou širší tedy 8,5Jx19 ET35. Řeším jestli i tyto širší kola budou ok a nebudu nijak drhnout či jestli někdo máte zkušenosti s touto šířkou jak moc budou lézt ven atp.  
×
×
  • Vytvořit...