Přejít na obsah

poradte


Jenik

Doporučené příspěvky

Zdravim kluci,jsem tady novy,tak omluvte jestli delam neco spatne.koupil jsem si octavii I 2001 1.9 tdi 81kw asv.mam vystrelovaci klice s dalkou.tady je muj prvni problem.dalka mi nejede.ovladace blikaji.ani v te prodejne mi nedokazali rict,jestli to ma vubec dalku,ale je to elegance,tak by mohlo mit,ne?ted dalsi kdyz vytahnu klicek ze zapalovani,tak mi porad hraje radio(mozna to bude neco spolecneho s centralem,ne?)kdyz otevru ridicovy dvere,tak mi nesviti kontrolka otevrenych dveri.mel jsem to vagu a tohle jsou jedine chyby co to naslo.dekuji za odpovezene dotazy a rady

Adresa 19 -------------------------------------------------------

Řídící jednotka: 6N0 909 901

Komponent: Gateway K<->CAN 0001

Kódování: 00006

Opravna #: WSC 31480

2 Nalezeny chyby:

01333 - rid.jedn. dveri vzadu vlevo (J388)

49-10 - bez komunikace - Sporadicky

00463 - rid.jedn. digitalni audiosoustavy (J525)

49-00 - bez komunikace

Odkaz ke komentáři

Tak rádio můžeš mít připojený na stáloproud, taky jsem to tak dělal u dřívějšího auta, aby mi hrálo i bez klíčku. S centrálem ti neporadím, ale mělo by to mít. Co třeba slabá baterka? A to že Ti nesvítí kontrolka, může být v čidlu.

Odkaz ke komentáři
baterky mam vymenene.budu rozdelavat kvuli toho asi palubku a co bude potrebe,tak se ptam scim zacit a tak.nevim kde co mam hledat

No nejdřív bych se podíval na to rádio, k čemu ho máš připojený a pak bych našel kabel od čidla dveří a podíval se jestli je kabel ok

Odkaz ke komentáři

Nefunkčné DO- vyskúšat nanovo prispôsobit. VAG- načítat adresu 17-prístrojovka. Potom príkaz "prispôsobenie". V kanáli 00 vymazatadaptačné hodnoty. Potom kanál 01 a zadat počet klúčov,ktoré budeš robit. Uložit počet a stlačit tlačítko "zamknút" na klúči,ktorý je v zapalovaní.

 

Nefunkčná kontrolka- pravdepodobne vadný mikrospínač v zámku. Funguje Ti zvuková signalizácia pri zapnutých svetlách a otvorení dverí???

 

Rádio- ako píšu ostatný. Skontrolovat zapojenie stabilného a spínaného napetia.

Odkaz ke komentáři

kluci diky za rady.vyzkousim.jeste jsem nekde cetl ze kdyz vytahnu klicek a hraje radio(ikdyz by nemelo)tak nejde i central na dalku,ze pry tam je nekde trvaly plus,ale uz nevim kde to bylo :-(((jo jeste jsem prisel na to,ze kdyz auto stoji min cca hodku a znovu jedu vymaze se mi prumerna spotreba.da se to nejak zpravit?diky vsem

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
kluci diky za rady.vyzkousim.jeste jsem nekde cetl ze kdyz vytahnu klicek a hraje radio(ikdyz by nemelo)tak nejde i central na dalku,ze pry tam je nekde trvaly plus,ale uz nevim kde to bylo :-(((jo jeste jsem prisel na to,ze kdyz auto stoji min cca hodku a znovu jedu vymaze se mi prumerna spotreba.da se to nejak zpravit?diky vsem

 

 

v "1. kanaly" sa priemerna spotreba, prejdeny cas a pocet kilometrov maze automaticky po dvoch hodinach.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...