Přejít na obsah

Zadní světla


Guest Galbák

Doporučené příspěvky

Problém to není žádnej, elektrika je stejná (jen některé žárovky jsou jiný), ale musíš si trochu pohrát při nasazování těch světel s nárazníkem a s lištami co jsou pod světlama. Buď ty stávající lišty budeš muset seříznout nebo dáš lišty z faceliftové (novější) octávky. Sám jsem ty světla měnil a během cca 3 hodin jsem to měl hotový ;)

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o rok později...

Nie, to je v pohode, len dielenske prevedenie trosku zlyhava. Vymyslam somariny, to bude tym. Zohnal som zadny predfl naraznik v rovnakej farbe ako ten moj (moj je K.O). Ten novy naraznik je rovno spojeny aj s listami pod fl svetla, tak som zobral aj tie svetla. Nahodil som to na auto, ale pride mi to strasne odflaknute. Tie listy niesu dobre dopasovane a kedze su tam na pevno tak sa stym neda moc robit. Treba zmenit taktiku. JJ bavime sa o OI :rolleyes: .

Inak uz konecne vidim pravobok v HD kvalite (vymena praveho zrkadla za velke):rolleyes:, vymenil som bocne blinkre za biele a pravy presny blinker (puknute drziaky), nove pruziny vzadu a par dalsich somarin.

Takze pojdeme na to asi od podlahy som sa rozhodol :D.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...